Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Assassin's creed 2-nek az...

Az Assassin's creed 2-nek az 1 nélkül is van értelme?

Figyelt kérdés
Most akarom kipróbálni ezt a játékot, viszont az első részéről azt olvastam, hogy nem jó, míg a 2. pedig nagyon. Ezért érdekelne az, hogy az 1 feltétlenül kell e hozzá.

2014. dec. 27. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Én eddig sok AC játékot vittem végig (kivéve a Liberation, Rogue és a Unity), de mindenképp az első a sorozat leggyengébb darabja. A második meg sztem a legerősebb.
2014. dec. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Persze!

Az elős részbe k.u.1200 körül egy Altair nevű assassinal vagy Jeruzsálembe. Nyilván régebbi játék de ha komolyabban akarod a történetet követni(nem függ össze a 2-vel majd csak a AC-Revelation-be) akkor érdemes végigvinni.

A másdodik részbe pedig Ezio Auditore-val kell Firenze, Toszkána és más városokba működnöd k.u.1400-as években.

Én először a kettővel játszottam még valamikor ezer éve és csak utánna az eggyel a két sztori nem üti egymást majd csak az utánna következő Brotherhood-ba illetve a Revelation-be utalnak egymásra amikbe szintén Ezzióval vagy. Majd csak ezután jönnnek a AC3,4,unity, rough

Ha az egész történet érdekel teljesen mindegy a sorrend a végérre úgy is össze áll a kép.

Viszonta az Ezio vonalat ajálom neked kezdésenk ami a következő:

AC 2

AC BROTHERHOOD

AC REVELATION

Egy baromi izgalmas, látványos képivilág történelmi köntösbe és csak ajánlom!

Ha bejön valamelyik úgy is végig akarod vinni mindet, mert nem nehéz és magávalragad a kettőhöz pedig már van magyarosítás is!

Remélem tudtam segíteni!

2014. dec. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Annyira nem fugg ossze az egyik a masiktol hogy ne tudd vegigvinni. Szerintem mindegyik elég jó.
2014. dec. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem függ össze. Én először a 3

-al játszottam azután az 1-el amit követett a brotherhood, a revelations és. a black flag.

2014. dec. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én az elsővel kezdtem kb. fél évvel ezelőtt, mert igazándiból csak kíváncsi voltam erre a híres assassins creed játékra, és semmit sem tudtam az egészről. és el kell hogy mondjam. nekem az 1. rész baromira tetszett! igaz sokszor bosszankodtam, hogy mért ilyen monoton, de a hangulata, meg a rejtélyessége mindent visz! nekem pont annyira tetszett az, hogy Altairról semmit sem tudtunk, mint az, hogy Ezio-ról mindent. lehet hogy csak szerintem, de érdemes az elsőt is lejátszani.
2014. dec. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!