Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy nyomi lány szerintetek...

Egy nyomi lány szerintetek hogy tudna kitörni a szerepéből, és hogy tudna összebarátkozni az osztálytársaival vagy más emberekkel, ha eddig senki se kedvelte, és bénának tartották?

Figyelt kérdés

2015. márc. 21. 11:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Te magadat is nyominak tartod, mitol lasson barki mas nem-nyominak? Amig ezen nem lepsz tul, mindenki tovabbra is 'nyominak' fog tartani.
2015. márc. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy rosszul fogalmaztam. Én nem érzem nyominak magam, meg vagyok elégedve magammal, a suliban viszont nyominak számítok.
2015. márc. 21. 11:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez így túl általános. Miért tartanak nyominak?
2015. márc. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Szerintem mert nem beszélek sokat. Van az osztályban egy 2-3 emberből álló baráti köröm, de ők inkább csak haverok, mert csak hülyülni lehet velük, komolyabban beszélgetni nem. És mi úgymond ki vagyunk közösítve. De szeretnék jobban beilleszkedni, csak nem tudom, hogy hogy, mert érzem, hogy a többiek nem bírnak.
2015. márc. 21. 13:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor lennél kiközösítve,hogyha teljesen egyedül lennél,és még az a baráti köröd sem lenne,akikkel csak hülyéskedni lehet...
2015. márc. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó, de én szeretnék igaz barátokat. A mostaniakkal szinte már csak azért vagyok, hogy ne legyek teljesen egyedül, nem pedig azért, mert szeretem őket.
2015. márc. 23. 15:07
 7/10 anonim válasza:

Osztályon belüli csoportosulások/klikkesedések mindenhol vannak. Minden csoport egy „kategória”. Egyforma gondolkodású emberek együttléte. Nyílván csak akkor tudnál közeledni a többiek felé, illetve akkor fogadnának el, ha hasonló viselkedést tanúsítanál az övéjükhöz. Ha nem olyan beállítottságú vagy mint ők, ne is próbálkozz.

Kérdésedre térve, ha nem vagy nyomi a baráti körödben (ugyanúgy bánnak veled), akkor ne is tartsd magad annak. Nem tudod a többi osztálytársad mit gondol rólad, attól, hogy nem beszéltek, nem feltétlen tartanak nyominak. Alkalmazkodj. Jobb ez így neked, mint azokkal, akik esetleg lenéznek téged.

2015. márc. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kicsit késői válasz, de szerintem azért tartanak "nyominak", mert ők a nagy "menők".De ha már te igazi barátokat keresel legalább érettebb vagy náluk.Amúgy én is "nyominak" számítok a suliban.De ne félj, ha idősebb leszel, kevesebb bunkó lesz.(reménykedjünk):D
2015. márc. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha fejleszti az önbizalmát és elhiteti magával hogy másokat érdekel amit mond. Ha magabiztosan mondja a magáét és barátságos.

Csak többször kell kimondania amit gondol és már is jobban figyelnek majd rá. Ha még barátságos és humoros is, könnyen szerezhet új barátokat.

2015. márc. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tehát nem kell konkrétan odamennie egy klikkhez beszélgetni amíg nem érzi ezt jónak. Csak mondjuk órán ellőni egy-egy poént vagy egy meghallott beszélgetéshez hozzászólni valamit. Bátornak kell lenni.

Úgy hozzáállni hogy magadért mondod a mondandód, nem azért hogy elfogadjanak. Ha te jól érzed magad az máris jó, még ha nem is nyersz vele új haverokat.

2015. márc. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!