Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem szeretnek az emberek?

Miért nem szeretnek az emberek?

Figyelt kérdés
Mások szerint kicsit furcsa vagyok, és bár vannak barátaim, valahogy mégis azt érzem, hogy sokan jelentéktelennek tartanak. Vagy hamar elfelejtenek. Mások akik hasonlóan újonnan kezdték a sulit, sokkal több barátra tettek szert, egyfolytában csak írogatnak egymásnak a facebookon. Nekem meg szinte alig ír valaki. Kevesebb lennék mint ők? Vagy unalmas, kevésbé szép?
2015. márc. 22. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyen búskomor vagy, azt mások is észreveszik, és ki akar egy búskomor emberrel levelezni, vagy barátkozni? Legyél vidámabb, tájékozódj többet a barátaidnál, hogy mi érdekli őket, mit és miben tudnál segíteni nekik, menj velük többet bulizni, találj ki te új dolgokat, hívd meg őket valami érdekes eseményre, szóval ilyesmi.
2015. márc. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezeket már mind kipróbáltam. Sikertelenül.

Vidám voltam, nevettem, meg minden amit leírtál, megvolt, de ugyanúgy semmibe vettek..

2015. márc. 22. 17:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt mondja a közmondás, hogy ne erőltessük ami nem megy, vagyis hagyd akkor őket, és nézzél új barátságok után.
2015. márc. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!