Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Strandra miért szinte csak...

Strandra miért szinte csak kövér emberek szeretnek járni?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki nekem támadna, nincs bajom azzal, h kövérek, csak érdekel ez a kérdés, mert ez a tapasztalatom. minimum 95% az.

2013. szept. 1. 20:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%

A Rambo testű egyedek mellett ők szeretik magukat a legjobban mutogatni.

21/F

2013. szept. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert eleve sok a túlsúlyos?
2013. szept. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Hát nem hinném, h mutogatni akarják magukat. Kinek? Egymásnak :D

Télleg sok a túlsúlyos, mint mindenhol, de az utcán sokkal kevesebb ilyet látni..

2013. szept. 1. 21:01
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mert nem tűnik fel annyira. A ruha sok mindent eltakar, a kisebb pocakokat, nagyobb feneket.
2013. szept. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
szerintem inkább sok az elhízott, és most maradjon otthon a kánikulában? neki is melege van, ő is szeret kikapcsolódni. meg ja, jobban látszik levetkőzve, én mindig panaszkodom, hogy nagy a hasam,mások meg mindig azzal jönnek, hogy nincs is nagy hasam. ja, mert felöltözve nem látszik:)
2013. szept. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
lehet.
2013. szept. 1. 21:07
 7/13 A kérdező kommentje:
am senki sem mondta, h maradjon otthon. És téli fedettbe is szoktunk járni és ugyanez a helyzet. Pedig akkor nincs kánikula...
2013. szept. 1. 21:09
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
mert a pompás testű egyedek nem alacsonyodnak le a magyar strandokhoz. nekik drága tengerpart dukál, vagy luxus szálló medencéje...
2013. szept. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én pl. fogyni jártam strandra. A sok úszás miatt vesztettem is nem kevés súlyt.
2013. szept. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%
A legtöbb ember ruhában vékonyabbnak néz ki, mint meztelenül/fürdőruhában. Van egy lány az utcánkban, akiről azt gondoltam, hogy vékony és jó az alakja, de egyszer láttam bikini felsőben és teljesen elképedtem, hogy mennyire hájas a hasa. És szó sincs arról, hogy emiatt valami bajom lenne vele, csak olyan jól öltözködött, hogy kb 10 kilót simán letagadhatott volna. Amúgy is, az emberek többsége szereti inkább eltakarni az előnytelen testrészeit. Ennyire egyszerű. És ez nemcsak a nőknél van így.
2013. szept. 2. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!