Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek lehetek olyan,...

Szerintetek lehetek olyan, mint Michael Jackson?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem, ő a példaképem, és szeretnék ugyanolyan lenni.Én nem tudnék annyi pénzt gyűjteni a szegényeknek sajnos.:'( De szerintetek, ha híres lennék jobban figyelnének rám?Akkor fel tudnám kelteni jobban az emberek figyelmét?Mert szeretnék amúgy is az Ének Iskolájába jelentkezni, 14 évesen.Tudnék ennyi idősen segíteni és adományozni én is??

2015. márc. 24. 21:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
LOL nem
2015. márc. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2%
Pedofil,milliárdos,feka? Nem.
2015. márc. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
67%

Mert lett volna "pedofil"?-.- undorito vagy 2. Valaszolo.

Amugy lehetsz jo ember attol hogy nem vagy hires:) nem az szamit hogy mennyit adomanyozol hanem az hogy mibol.

2015. márc. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi #3 válaszoló te jófej vagy, első kicsit rövid üzenet volt, de ha nem leszek olyan, te végképp nem a válasz alapján és amúgy Michael Jackson"KURVÁRA" NEM pedofil.
2015. márc. 24. 22:20
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

Michael nagyon fiatalon, 5 évesen kezdett a sikerpályájába, és nagyon keményen dolgozva tornászta fel magát a csúcsra. Ez persze nem azt jelenti, hogy másnak ez nem sikerülhet, de benne hihetetlen ambíció volt, ösztönös, saját magát hajtotta, mindig elégedetlen volt, ezt ő maga is nyilatkozta, illetve életvitelén is látszott, két végén égette a gyertyát.


Jó énekhanggal, tánctudással, folyamatos fejlődési vággyal és szorgalommal sokra viheti az ember. Ha énekes-táncos szférában szeretnél boldogulni, vesd bele magad, de ne azt lásd magad előtt, hogy ő hová jutott, mert nyilván fiatalon még ő sem látta, hogy micsoda csúcsokat fog döngetni.


Légy ambiciózus, tarts ki az álmaid mellett, és az idővel meghozza a sikert, de Michael személyisége nagyon komplex volt, azért nem tudták őt mind a mai napig utánozni, pláne túlszárnyalni, mert nyilvánvaló tehetsége és ambiciózusa mellett hihetetlenül karizmatikus is volt, az érzékenység és erő megfoghatatlan keveréke egyesült a személyiségében, ettől volt annyira egyedi.


Adományozni kis pénzből is lehet. Ha majd lesz miből, adományozhatsz nagy összegeket is, de ahhoz rengeteget kell dolgoznod és szerencsésnek is kell lenned. Nem mondom, hogy nem sikerülhet mindez, de általában a lassú és fárasztó sikerhez vezető úton szokták a legtöbben feladni.

2015. márc. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Amúgy nem úgy értettem, hogy PONTOSAN ugyanolyan szeretnék lenni mint ő pl. gazdag,ennyire tehetséges... csak én is szeretnék nagyobb koromban adományozni,önkénteskedni.

És nem fogom soha feladni, mert tudom, hogy Isten is segíthet, hogy jó legyek és folytassam amit el szeretnék érni :-)

2015. márc. 24. 22:54
 7/14 anonim ***** válasza:

5-ös!


Nagyon tökéletes választ írtál a kis-kérdezőnek!


Ez igen!


Üdv

2015. márc. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az ének iskolája az átlagos tehetségtelen gyerekénekesek süllyesztője.
2015. márc. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok. Nem feltétlen rossz ötlet a tehetségkutató, mert ott legalább közönség előtt mérettetik meg az ember, csak az esetleges kudarcot nem viseli mindenki egyformán, nagy törést is okozhat - ami nem jelenti, hogy ne lehetne belőle kilábalni.


Amit még javasolni tudnék: teszteld hangodat először a baráti körödön, olyanokat kérdezz, akiknek megbízol az értékítéletében, akik őszinték veled amúgy is.


Ha ők jónak ítélnek, próbálkozz bátran egy video feltételével a youtube-on. Akár meg is oszthatod facebookon, vagy csinálj magadnak facebookon egy reklám oldalt, a személyes profilodból indíthatod el. Kérj megosztásokat, oszd meg más amatőr énekesek oldalait, és cserébe kérd, hogy osszák meg ők is a tiédet. Már befutott énekeseknél is próbálkozhatsz, legrosszabb esetben vissza sem írnak vagy elutasítanak.


Még egy nagyon fontos dolog: az idegennyelv-ismeret. Minimum angolul tudj kommunikálni, vagy legalább írni, már most, az elején, mert a terjeszkedéshez kelleni fog.


Az jó, ha van hited, legyen is mindig. Egy kis útravaló:


https://www.youtube.com/watch?v=eNdOSoCvCpE

2015. márc. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#9 , köszönöm a válaszod, nagyon hasznos volt és legalább nem csak kiröhögtél, bárcsak minden ember olyan lenne, mint te!!
2015. márc. 25. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!