Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ciki visszamenni ugyanabba a...

Ciki visszamenni ugyanabba a konditerembe egy hónap kihagyás után?

Figyelt kérdés
Egy hónapig jártam majd eggyig nem egészségügyi dolgok miatt. De most újra jarnek. Szerintetek ciki? Vagy nyugodtan menjek? Am 15 vagyok. Amikor mentek valakivel közösen mentem. De o mar nem akar. És o lany volt es a fiuk ramozdultak azert nem .

2015. márc. 28. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen minek akarsz te konditerembe járni?

Magadat formálni, vagy mások elismerését-véleményét hallgatni?

Ezen gondolkozz el, és dönts...bár gondolom a kondizásod annyiból állt, hogy megemeltél 2 súlyt, csináltál 20 képet a tükörben és hazamentél..arra meg a fürdőszobai tükör is tökéletes.

2015. márc. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fogyni es izmosodni szeretnék:) es keményen kardioztam plusz sulyzoztam max a 2 ora altt ha 10 percet pihentem :D
2015. márc. 28. 19:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszerre a kettő nehezen megy.
2015. márc. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezert a 2 orabol 1,5 ot kariozok. Es csak egy fel órát kondizok. De ha okos vagy adj tanacsokat
2015. márc. 29. 07:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem ciki, menj vissza nyugodtan. A fiúkat meg könnyen lehet kezelni.
2015. júl. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!