Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 1 hónap kihagyás után, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónap kihagyás után, mit találjak ki Valentin napra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Röviden az történt, hogy 3 év után vége lett a kapcsolatunknak a barátnőmmel, össze jöttek a dolgok, stresszesek voltunk, -és szakított velem. Ennek már egy hónapja, de én meg szeretném lepni Valentin napkor. Nagyon szeretem őt, és bármit megtennék érte. Első sorban csak a barátságát kérném újból, aztán majd később alakulna.

Valakinek van valami ötlete? Esetleg valaki volt már hasonló helyzetben? Köszönöm előre az értelme válaszokat!:)

22/F



2015. febr. 2. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne járasd le magad. Szakított veled, nem szeret már. Ne alázkodj meg, tűrd férfiként, hogy vége.
2015. febr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem keresett ebben az egy hónapban,ne találj ki semmit Valentin napra.Vagy ha annyira nem bírsz magaddal,max. egy szál virágot elküldeni neki,semmi többet :)
2015. febr. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne küldj neki és ne is vegyél neki semmit.Egy hónap hosszú idő,lehet már megismerkedett azóta mással,és csak kellemetlen helyzetbe hoznád.Annyit de csak egy próba kedvéért megtehetsz,hogy üzensz neki,megkérded,hogy hogy van,és hogy volna-e kedve dumálni.Ha nemmel reagál,vagy nem is válaszol,akkor hagyjad.Ő szakított veled,szóval ő ezt már lezárta magában.A nők ,ha eljutnak a szakításig akkor már előtte hetekkel lezongorázzák magukban,hogyan szakítsanak.Én magam tapasztalatából beszélek.Nem hinném,hogy örülne neki,ha elkezdenéd hívogatni,mivel ő már túljutott rajtad.Neked kell erősnek lenni,és meggyászolni a volt kapcsolatotokat.Fel a fejjel.Én 39éves nő voltam.
2015. febr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem túlzottan ez volt a kérdés. Nem is tudjátok a szakítás okát, a miérteket, sem azt hogy hogy váltunk el.:)
2015. febr. 5. 14:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem, de te kérdezted, hogy mit tegyél, mi meg válaszoltunk. Ő szakított veled, ő lépett túl rajtad, ő már lezárta magában ezt az egészet. Próbálkozhatsz csúszni előtte mindenféle ajándékokkal, visszakönyörögni magad, de nagyon csekély az esélye arra, hogy bármikor és férfiként fog tekinteni rád. Ha szeretett volna még, megbánta volna, felkeresett volna és már rég kezdeményezett volna, hogy megbánta, adjatok neki még egy esélyt. De nem lett így. 3 évet voltatok együtt, ennyi idő bőségesen elég volt arra, hogy el tudja dönteni, hogy mi az, ami hiányzik neki egy kapcsolatban és mi az, ami nem, volt ideje mérlegelni a kapcsolat végső szakaszában, mikor "összejöttek a dolgok". Nem kib...ni akarok veled, ahogy más sem, meg akarunk védeni egy valószínű csalódástól. Ha te ennek ellenére mégis lépni szeretnél valamit, hajrá, de sokat ne várj.


Ha meg egyszerűen barátkozni szeretnél (hogy hátha még később...), azt ne valentin napon tedd meg, hanem előtte. Ha aznap teszed meg vagy utána, egyértelmű lesz a célod, hogy csak azért jutott eszedbe, mert vágysz rá. Ha szeretnél vele egyelőre csak beszélgetni, nem kell ajándék, egyszerűen hívd, vagy keresd fel.

2015. febr. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy búcsúzom tőled képeslapot.Amire azt írod,hogy köszönöd az együtt töltött éveket,és hogy azt kívánod találjon magának egy olyan embert aki legalább úgy szereti majd mint ahogyan te.Kívánj neki boldog jövőt,és szép életet.Esetleg vehetsz mellé egy kis Bonsai fát (bocsi nem tudom hogyan kell írni) ,vagy egy Orchideát.
2015. febr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó! Jó ötlet.:)
2015. febr. 11. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!