Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon magányos vagyok, most...

Nagyon magányos vagyok, most jöttem rá, hogy igazából egyetlen egy igazi barátom sincs. Hogyan tudnék szerezni barátokat? Esetleg írhatnátok, Debrecen-Nyíregyháza-Mátészalka környékéről.15/f

Figyelt kérdés

2015. márc. 31. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Bármilyen közös érdeklődés összehozhat barátokat.

Például nyaranta sokat kerékpározom. Út közben mindig összecsoportosulunk kerékpárosok. Volt úgy hogy nem is szóltunk egymáshoz akikkel találkoztam út közben (mivel külföld volt), de szavak nélkül verseny alakult ki köztünk több km-en át.

Bármi ami neked tetszik, az másokat is odavonz. Ha itt felvetsz valami érdekes témát, meglátod hogy mennyi válaszoló akad. De helyben is így megy ahol éppen vagy.

2015. márc. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha igaz barátokat szeretnél szerezni, mindenekelőtt nyitottnak kell lenned. Másodszor pedig add önmagad. Igaz barátok elfogadnak úgy, ahogy vagy.
2015. márc. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem számos lehetőség kínálkozik Debrecenben érdemes próbálkozni. Ajánlanám az egyetemi rendezvényeket, de ne tudom, hogy milyen korosztályba tartózókkal ismerkednél.
2015. ápr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát én ismerkednék szívesen akár 22 évig is, de nem nagyon van jelentkező. :(
2015. ápr. 17. 19:14
 5/8 anonim válasza:
irhatsz
2015. ápr. 18. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Anonimuspuszmusz válasza:
A társkereső igen hasznos dolog manapság, de a PIA sose hagy egyedül!
2015. máj. 2. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Írhatsz ha akarsz :D
2015. máj. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyiregyhez közel lakok, írjá'!
2016. máj. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!