Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki utazott már a Nyíregyhá...

Valaki utazott már a Nyíregyháza - Mátészalka vasútvonalon? Mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 6. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Hát én vagy 20 éve utaztam. Már akkor is egy lepukkant szar volt, ami azóta csak tovább romlott. Ha megnézed a menetrendet, még 30-as tempót sem éri el a vonatok zötyögése. Szóba került az is, hogy bezárják, aztán a FIDESZ "megvédte" a vasútvonalat, úgy hogy napi 3 pár vonat jár továbbra is, ami egy értelmetlen semmi. Inkább busszal érdemes utazni, legalábbis Nyíregyháza és Nyírbátor között.
2013. júl. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%

Nem, még senki nem utazott azon a vonalon. Üresen járnak a vonatok.


De most komolyan... Hogy lehet ilyen kérdést feltenni?

2013. júl. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A régi Interpicik viszonylag tiszták, kényelmesek, kellemes rajtuk utazni. Zavaró egyének nem sűrűn vannak. A vonalsebesség és a járatsűrűség viszont tragédia, a Nyíregyháza-Namény vonallal egyetemben.

Csodálkoznék, ha az évtized végén is meglenne még a vonal.

2013. okt. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
10-15éve még aránylag sokan utaztak vonattal Szalka-Nyiregy között, mára már csak 1 pár ember lézeng a vonatokon. A vonatok tisztasága és állapota úgy ahogy elmegy, de az a bő másfél óra útidő arra a 60km-re nevetséges...
2014. jan. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahányszor mentem, mindig voltak azért jópáran rajta. Hiába hosszabb én is jobban szeretem, mint a buszt, főleg, hogy ott mindenféle szedett-vedett népségnek a szájában kell ülni, a csomagok szempontjából is sokkal rosszabb stb. De tényleg nagyon lassú.
2015. febr. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!