Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nemtudom bemutatni a barátaimnak?

Nemtudom bemutatni a barátaimnak?

Figyelt kérdés
A barátommal 7honapjavagyunk egyutt nagyon szeretjük egymást. De nem ismeri a barátaimat meg.. Es ez zavar. 2-3x voltunk szórakozni meg ilyenek de multkor mondta hogy nem is ismerem az o barátait se meg fordítva es ez zavarja. De az a. Baj hogy sz en baratnoim nincsenek sokan es mindig balhe van neki mrg sokkal nagyobb a társasága.. Igy nemtudom h tudnám elintézni..emiatt nem akarom elvesziteni

2015. márc. 31. 18:09
 1/1 anonim válasza:
Nem igazán értem, hogy mi a baj itt. Akkor tessék találni egy olyan napot, amikor megbeszélsz egy közös talit a barátnőiddel, s közlöd velük, hogy bemutatnád a pasidat. Mit értesz az alatt, hogy mindig balhé van? Meg, hogy nincsenek sokan. Nem attól nagy ember valaki, hogy 10-nél több barátja van. Inkább legyen kevesebb barát, de azok igazbarátok, megbízhatóak legyenek. Egyébként 7 hónapja együtt vagytok, s még a pasid se mutatott be téged a haveroknak. Ez nekem elég fura, az én pasimnak és nekem is az volt az első dolgunk, hogy a saját baráti köreinkbe beavattuk egymást. Mindig jó tudni, ha nem együtt töltjük az időt, akkor tudom, hogy kikkel van, s ez megnyugtat. De én a te esetedben arra gyanakszom, hogy szégyenled bemutatni a pasidat, vagy a barátaidat a pasidnak, s ez a pasidra vonatkozva is igaz.
2015. ápr. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!