Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A barátaimnak nem kéne elfogad...

A barátaimnak nem kéne elfogadniuk a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy lánnyal 2 hete és hát a barátaim nagyon vegyesen fogadták, azt hogy ő a barátnőm.

Én nem azt mondom h teljesen el kell fogadniuk meg minden, de szerintem egy minimális szinten csak el kéne nekik, pláne hogy nem is erőltetem őt, közben ő is igyekszik.

Kicsit zavar a tudata ennek a dolognak és kellemetlen érzem, köszönöm előre is a segítségeteket!



2014. dec. 8. 16:44
 1/1 anonim válasza:
Ha érzelmileg eléggé kötődsz a barátnődhöz, ne törődj azzal, hogy elfogadják -e őt, avagy se. Egy a lényeg. Ti ketten érezzétek jól magatokat egymás társaságában, s igyekezzetek a kapcsolatotok kiteljesítésére. A barátaid nem igaz barátok, mert gátolnak abban, hogy szeress valakit. Ne hagyd magad befolyásolni, szeress, és hagyd magad szeretni.
2014. dec. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!