Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem tudok beszélgetni/elkezden...

Nem tudok beszélgetni/elkezdeni beszélgetni senkivel!?

Figyelt kérdés
elég félénk vagyok és nem merek odamenni másokhoz beszélgetni. leginkább azért nem szerintem mert nemtudom, hogy miről tudnék neki beszélni, vagy félek hogy mivan ha olyan dologról van szó ami nem rám tartozik, meg főleg fiúkkal egyáltalán nem tudok beszélgetni mert olyankor még izgulok is. sokszor még a "barátaimhoz" is nehezemre esik odamenni meg beszélgetni velük.

2015. ápr. 1. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg a hozzád hasonló félénk emberekkel könnyebben beszélgetést tudnál kezdeményezni. Pl ha úgyis ott ül csendben a padba, nyomja mobilját, de nem facebookozik, akkor az valószínűleg unatkozik. Mért fel jól a helyzetet.
2015. ápr. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de az olyan emberekkel meg mégnehezebben megy a beszélgetés akik ilyen csöndesebbek mint én:(
2015. ápr. 1. 23:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Megtanítsalak rá?
2015. ápr. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!