Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez egy emberi tulajdonsag,...

Ez egy emberi tulajdonsag, vagy szimplan ilyen butak itt az emberek?

Figyelt kérdés

Iszonyat unatkozom, igy feljottem kicsit kerdeseker olvasgatni..

Azt figyeltem meg hogy itt mindig az a hulye aki a kerdest felteszi, vagy azai amugy tok ertelmes meg kezenfekvo valaszt ir.

Pl : ha egy anyoa tesz fel kerdest a fia felesegerol es ocsarolja akkor o a szar.

Ha a csaj tenne fel az anyosarol akkor a csaj a szar :D

Ez most komoly hogy valaki kepes par mondatbol messzemeno kovetkezteteseket levonni?

Meg par kerdessel ezelott volt 1 olyan h melyiket valasztanad, a dagadt jo feleseg, meg persze fozni is tudo draga tundert vagy a vekony szep igenyes ostoba ri**ancot..

:DD

Valaszoltam, leirtam a velemenyem erre lelettem pontozva :( :D

Nem mintha annyira erdekelne mert konkretan lesz**om :)

Csak engem ez igy sokkolt. :D

Most en vagyok szar ember ismero vagy itt vannakk furi emberek? :Dd


2015. ápr. 2. 23:35
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

"olyan borzalmas a helyesírásod hogy kétszer lőnélek fejbe,egyszer homlokon,egyszer meg tarkón,és berugdosnálak a dunábahányinger volt olvasni :)"


Na a masik pelda :)

Privibe kaptam uzenetet, na pl ezekre gondolok :))

Hogy leirok ertelmesen valamit miert szar a helyesirasom de azer fejbe lo es stb..:D

Szoval..na mindegy :) remelem ez az emberi baromsag csak erre az oldalra ervenyes es nem az egesz vilagra :( :D :)

2015. ápr. 3. 00:11
 12/16 anonim ***** válasza:
92%

Kiemelném egy mondatodat:

"Ez most komoly hogy valaki kepes par mondatbol messzemeno kovetkezteteseket levonni?"


Ugyanez rád is vonatkozik. Nyugi. A gyakorin nem igazán beszélhetünk emberismeretről. A válaszadók többsége névtelen, és mindegyik követhetetlen. Már a válaszadókról is minimális dolog derül ki, a pontozókról pedig végképp. A pontozóknak még a számát sem tudod, csak annyit, hogy mekkora hányaduk pontozott fel vagy le.

Nem tudod, kik ülnek ilyenkor a gép előtt, kik követik a témát, kik tartják egyáltalán kattintásra érdemesnek a kérdést, kik olvassák a válaszaidat, kik hajlanak előszeretettel a pontozgatásra. Szóval kár ezen parázni. Ajánlok más netes fórumokat illetve a való életet, ha az emberismeretedet szeretnéd próbálgatni vagy fejleszteni.

2015. ápr. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az egyébként mennyire vall intelligens emberre, hogy ha lepontozzák a válaszodat, akkor nem ott, az adott kérdésnél állsz ki a vélményed mellett, hanem elhúzol onnan és a hátuk mögött nyitod újra a témát? Ráadásul lebutázva őket. Sunyi vagy. Miért nem ott, nekik mondtad el, hogy milyen butának tartod őket emiatt? Féltél, hogy lepontoznak?
2015. ápr. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
54%

a lepontozásra annyit: ha nem vagy birka, kitűnsz a sorból, nem tartod magadénak mások véleményét, akkor a való életben is ki fognak közösíteni.

azért, hogy miért az kérdezőt tartjuk a xarnak? idezúdítja a moslékát a saját nézőpontjából, de arra általában képtelen, hogy elmondja, hogy Ő mégis mit tett amiért olyan helyzetbe került. Én a saját részemről azzal, hogy elhordom minden xarnak a kérdezőt az azért történik hogy gondolkodjon el, hogy ő mit tett az ügyben, mert semmi sem történik véletlenül.

2015. ápr. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Üdvözöllek az interneten. Nem értem miért hiszik azt az emberek, hogy csak itt van ilyen... Szinte mindenhol megtalálhatóak ezek a problémák.
2015. ápr. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Az anyos dologgal nem ertek egyett.

Maskulonben sajnos eleg sok a roszindulatu ember erre enis rajottem miota itt logok..

De probaljunk poz. gondolkozni..

2015. ápr. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!