Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez egy általános emberi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy általános emberi tulajdonság, és csak engem zavar?

Figyelt kérdés

A dilemmám az, hogy bár én őszinte vagyok mindenben a kapcsolataimon belül, frászt kapok tőle, ha a másik megoszt velem olyan dolgokat, amik számukra az "őszinteség" kategóriába tartoznak, számomra pedig teljesen felesleges aggasztásba. Ez eddig minden párommal okozott kellemetlenségeket, és már nem tudom eldönteni, hogy én vagyok túlérzékeny, vagy ezt mások tényleg minden rosszindulat nélkül teszik e.


Példának okáért, hogy könnyebb legyen elképzelni; jelenlegi párom egyik exe egyben kollégája is, azaz napi 8 órában látják egymást, és a lány eléggé nyomul rá még mindig. Ezt elmondja nekem a barátom, viszont rögtön hozzáteszi, hogy de ne aggódjak, nincs mitől félnem. Akkor miért mondja? Ha tényleg nem akar tőle semmit, és nincs okom félni, miért kell ezt velem megosztani? Pláne hogy tudja, hogy igenis idegeskedős típus vagyok, sokkal jobb, ha nem tudok ilyenekről.


Vagy szinte ugyanez a sablon, előző barátomnak a baráti társaságban volt egy lány, aki régebben nagyon tetszett, de sohasem volt köztük semmi. Nekem is vannak saját társaságból ilyenek, mégsem mondtam ezt neki soha, mert minek, ha semmi jelentősége nincsen. Szóval nálam ez nem nagyon válik el, hogy mi az, ami nyílt lapokkal játszás, és mi az, amikor feleslegesen aggasztod a másikat.



2014. nov. 29. 00:22
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
86%
Újabb hülye...
2014. nov. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
87%
pedig akkor kéne aggódnod, ha nem beszélne róla :p
2014. nov. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
60%

szerintem a te fejedben van nem kevés gond,és ezt már 2 sorból leszűrtem,tovább nem is olvastam

xanax sok folyadék.

2014. nov. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
30%
Mindenképp igazad van, megértelek. Ha ő tudja, hogy nem lesz semmi....kár az orrodra kösse , hogy van bármi is. Ha ő is vonzódva más lenne...amúgy ilyenkor ki tudja. De megértelek ezek páromnak se esnek jól pedig férfi.
2014. nov. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Azért mondja el, mert ha nem mondaná és mástól tudnád meg, hogy valaki hajt rá, esetleg az illető lány próbálna valahogy nálad bekavarni, akkor meg azért hisztiznél, hogy miért nem mondta el, vagy nem is hinnél neki.
2014. nov. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Második (akinek köszönöm a normális választ, a másik két élettelen nagyon nem izgat); én sem osztok meg a párommal mindent a múltamról, és nincs is mi miatt aggódnia.
2014. nov. 29. 00:28
 7/31 A kérdező kommentje:
A többieknek is köszönöm : )
2014. nov. 29. 00:28
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Én mondtam, hogy hülye! ;)
2014. nov. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
90%
nem védem őket,de van igazuk :) túl komplikálod így érthették.
2014. nov. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Nagyon adok valaki véleményére, akinek nincs jobb dolga péntek este, mint az interneten fikázni másokat : DD
2014. nov. 29. 00:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!