Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Facebook-ról most azt hallotta...

Facebook-ról most azt hallottam, akkor is látják hogy elérhető vagy-e ha kikapcsolod a chat-et? Ez igaz?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 7. 23:50
 1/8 anonim válasza:
Az utolsó aktív időd látják az ismerőseid ( 8 perce volt aktív)
2015. ápr. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

és azt meg hogy?

ha rejtve vagyok semmit nem kéne mutatni csak azt hogy nem vagyok elérhető.

most komolyan megverjek mindenkit?

2015. ápr. 8. 00:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Igeen :S Én a napokban fedeztem fel..mindig is rejtettből vagyok..még 45p-t is jelzett kilépésem után, ismimnek. ...Igazából vki tudja, h mióta van ez így?
2015. ápr. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Cukorberget simán lehetne emiatt perelni, ez már jó régóta így van, a facebook kiválóan alkalmas világháborúk kirobbantására, meg magyarázkodásra a végtelenségig.
2015. ápr. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sajnos így van, nekem minidig ki van kapcsolva a chat, de másnap suliba látom oszt. társamnál, hogy mikor léptem be...

Ennek így nincs semmi értelme, nem látják, hogy éppen online vagyok, de látják, hogy az voltam pár perce, órája, napja stb stb...

Vicc ez a f#szbúk.

2015. ápr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Elég ha WIFI van a közelben és ott virít a kék telefon ikon. egyből rájössz ki van rejtve :)
2015. ápr. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszolónak: ezt most nem értem.

Van wifi a telómon, nem vagyok fent face-n.

Akkor honnan látnák hogy fent vagyok? Lehetetlen

és milyen kék telefon ikon?

2015. ápr. 8. 17:34
 8/8 anonim válasza:
A messenger partnereidnél (telón) akinél aktív a net kapcsolat van egy kék telefonkagyló ikon a neve mellett. Tehát ki van kapcsolva nála a Chat akkor is ottvan ha az illetőnél a kis kék telefonkagyló. ami elvileg azt jelzi ingyen tudod hívni messengeren. még akkor is ha a neve mellett nincs ott a zöld pötty. nem egys ismerősömnél megfigyeltem ezt hogy nem elérhetőként jelzi és ottvan mikor volt fönt utoljára... mondjuk egy órája de az igyenes hívás opció ott vírít nála. ami azt jelenti hogy a telója be van kapcsolva, van internete, és az üzenetet is megkapja. (elvileg) Tehát ennyit erről a nagy rejtett messengeres cuccról. Tehát elég nehéz elbújni :)
2015. ápr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!