Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gáz és riasztópisztollyal...

Gáz és riasztópisztollyal kapcsolatos kérdés. Nyáron hogyan oldjátok meg a rejtve viselést közterületen?

Figyelt kérdés
Főként amikor olyan meleg van hogy pólóban is leizzad az ember. Hogyan lehet rejtve viselni olyankor?

2015. ápr. 9. 15:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Övtáskában.
2015. ápr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
5%
Miért kell rejtve viselni?
2015. ápr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

@15:25


Mert ezt mondja a törvény.


Amúgy üldöznek az uzsorás cigányok vagy miért kell hogy neked mindig kéznél legyen egy gáz-riasztó pisztoly?

2015. ápr. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Mert sajnos olyan világban élünk, hogy az emberbe bármikor beleköthetnek jellemzően a kistesók. A fegyvertartás pedig tisztességes állampolgároknál üdvözölendő dolog.

Az övtáska jó ötlet kösz.

2015. ápr. 9. 17:32
 5/12 anonim ***** válasza:
Gázspray. Olcsóbb, egyszerűbb, minden szempontból. Persze lehet nem csinál akkora hatásvadászatot mint egy pisztoly, de ha az önvédelem a fő szempont és nem a "villogtatás" akkor jobb.
2015. ápr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az is van, kiegészítőnek. Köszi a válaszokat.
2015. ápr. 9. 18:53
 7/12 anonim ***** válasza:
Mikor nekem volt,simán beleraktam a farmerminiszoknyám első vagy hátsó zsebébe,onnan simán elő tudtam kapni.
2015. ápr. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szívesen a kérdezőnek.


A többieknek:

- igen, csak rejtve szabad viselni, csak így legális.

- általában valóban jobb választás a spray, mert azt csendben lehet használni. Már többször fújtam le embereket a város közepén, senki le se tojta. Viszont ha elsütsz egy gázposztolyt, azonnal rajtad vannak a fakabátok és másnap benne vagy a hírekben, azzal a szöveggel, hogy "pisztollyal lövöldözött a városban".

- másfelől viszont a gázfegyvernek esetleg pszichésen nagyobb lehet a megállítóereje - ha fizikailag nem is.

2015. ápr. 10. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

[link]


Belsőtok.

2015. ápr. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Frankó. Kösz neked is utolsó. Azthiszem ezt fogom alkalmazni.
2015. ápr. 10. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!