Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a teendő az ilyenek ellen,...

Mi a teendő az ilyenek ellen, verjem meg a nyilt utcán vagy van más megoldás is?

Figyelt kérdés
Van a városomban egy roma származású velem egykorú fiú (17 éves vagyok) és folyton pénzt kér tőlem de csak aprókat amivel gyakorlatilag nem lehet kezdeni semmit.Mivel kis város ezért majdnem mindig találkozom vele és ilyenkor leszólit és folyton fenyegetőzik azonban nem mer megütni ahogy észrevettem. Mit tegyek ellene? Nem vagyok egy verekedős tipus azonban megtudnám leckéztetni a csávót de nem igy szeretném.
2015. ápr. 9. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondoltál már arra, hogy ne adj neki pénzt?
2015. ápr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Apám mesélte hogy fiatalabb korában kettejükbe bele kötöttek a rakparton mikor söröztek, követelték az italukat, meg cigit, mivel látták rajtuk hogy bunkók, nem adtak semmiből, aztán lökdösték Apu haverját mire majdnem elbotlott, Ők meg viszonzásul széjjel verték a fejükön a sörös üveget. Utána otthagyták őket, mivel törzshelyük volt a hely, így utána is visszamentek meginni egy-két sört, nem tartva attól hogy megkeresik őket megint.


Nem vagyok cigány utáló, de a mi szavunkból nem értik azt hogy "nincs, bocsi nem tudok adni" ha következőleg megállít, indulj el felé, és lökd meg tudtára adva hogy fejezze be.

2015. ápr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mond meg hogy szálljon le rólad. Ha úgy érzed agyon bírnád csapni akkor mi a probléma? Megmondod hogy nem adsz és hagyjon békén. Ha neked megy és megüt akkor lecsapsz neki egy akkorát hogy elmenjen a kedve és továbbmész.
2015. ápr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sohasem adtam neki még pénzt és eszem ágában sincs viszont attól félek ha megverném előjönne egy sereg havarjával és én szivnám meg.
2015. ápr. 9. 15:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az bevált eddig, hogy rá se nézek, mindent pont úgy csinálok, mintha ott se lenne, és csak így megkérdem a levegőtől magam előtt, hogy "Hogy van ez hé? Az egyik csinálja a pénzt, a másik meg felzabálja?"
2015. ápr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!