Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményed az olyan...

Mi a véleményed az olyan emberről, aki nem szereti a közösségi rendezvényeket?

Figyelt kérdés
Nem érdeklődik a közösségi események iránt, még a saját kerületében megrendezett megnyitók, bemutatók, gulyásfőzés és -osztás, családi nap, sport nap iránt sem. Talán különbnek érzi magát másoknál, ő "nem vegyül a nép közé"?

2015. ápr. 10. 08:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nem szereti a közösségi rendezvényeket, nem biztos, hogy különbnek is érzi magát. Ha simán nem szereti, semmi extra véleményem nincs róla. Mindenki más, ezt elfogadom.

Ha viszont mellé beképzelt is, akkor megvetem, de a nagyképűség miatt, és nem azért, mert nem szeret közösségbe járni.

Szóval, amit te kérdezel, az két külön dolog, és külön is kezelendő szerintem.

2015. ápr. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem beképzelt, csak hát nem valami társasági lény.
2015. ápr. 10. 08:22
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egyszerűen h*lye. Bocsánat, nem bántásként akarom mondani, én is ilyen voltam. De egy csomó jó élményt kihagytam, lehet ismerkedni is.
2015. ápr. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Ne szeretek ilyen helyekre menni. Feszélyezve érzem magam annak ellenére, hogy vannak ismerőseim akikkel el tudnék járni. Szóval, ha tehetem kihagyom az ilyen eseményeket. Nem vagyok beképzelt és nem "tartom magam különbnek", sőt.

Inkább baráti körrel járunk el. Kávézni, moziba, kirándulni. Sokkal jobban érzem magam kisebb közösségben.

2015. ápr. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Nem azért,mert "Talán különbnek érzi magát másoknál, ő "nem vegyül a nép közé"?" hanem mert nem érdekelnek ezek a dolgok. Sportból az egyéni sportokat kedvelem,nem a csapatjátékot, a "családi nap"nem gyere be,másokkal főzőcskézni sem,mert mindog ba.szogatnak,hogy miért vagyok vega. Nem kell mindig a csordával menni. Én egyedül vagyok,de nem magányosan.
2015. ápr. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

nem erdekelnek az ilyen dolgok, eletemben nem voltam meg sportnapon meg ilyen hulyesegeken.


Ami erdekel azt csinalom, ami nem azt meg lexarom.

2015. ápr. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Semmi. Ilyen vagyok én is, nem igénylem a nagy felhajtásokat. Évente egyszer a kedvenc sporteseményemre elmegyek és kész!
2015. ápr. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Micsoda??? Még a KERÜLETÉBEN megrendezett szarokra se megy el???
2015. ápr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én ebből még nem szűrnék le semmit. Én ugyan járok mindenféle rendezvényre, de van olyan, amire elvből nem megyek... főleg arra, ahol nagy mennyiségű ingyen kaja van, mert akkor tudnak ott megfordulni a legfurább alakok, és mozdulni sem lehet. A sport nap, családi nap sem feltétlenül érdekel bárkit. Aztán meg ha esetleg megteheti, nyilván tartalmasabb programot keres bárki, mint a kerületi sorversenyt.


Meg attól is függ, milyen bemutató vagy program. Lehet, le leszek oltva, de engem pl. nem érdekel a Napsugár Ovi kiscsoportjának versmondó matinéja meg a két hete létező, 11-13 évesekből álló Cuki Girlz táncegyüttes akrobatikus rock 'n' roll-összeállítása. Sem a helyi vasöntők nótaegylete meg a bemutató arról, hogy hogy öntözzük legoptimálisabban a muskátlit. Ha már vmilyen bemutatót megyek nézni, az legyen minőségi... pl. amikor színházi előadás van, vagy vmi általam kedveltebb ismert előadó, vagy akár egy helyi rockzenekar fellép, arra inkább megyek.


Azt sem tartom gáznak, ha vkiben nincs ilyen patrióta szellem, hogy höjjjj, de ez az én városom / kerületem /falum / sulim stb.


Az már neccesebb, ha láthatóan azért, mert semmi nem érdekli, és nincs hobbija.

2015. ápr. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

:DDD

Köszönöm a válaszokat!

Én vagyok az az elvetemült antiszociális (már-már gyanús elem), akiről a nyitóban írtam. Annyira "fennhordom az orrom", hogy még a politikusokat szidni és a teszkós párizsi ára miatt sopánkodni sem szeretek másokkal kórusban. Gyanús, nagyon gyanús... :D

2015. ápr. 11. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!