Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Rasszista vagyok, hogy térhetn...

Rasszista vagyok, hogy térhetnék meg?

Figyelt kérdés
Mióta sok kínait látok Magyarországon azóta megutáltam az ázsiaiakat, és a négereket is, mert közben megtudtam hogy európa 40%-a fehér csak... Változtatni akarok magamon, de nem tudok, nem tudom lebeszélni magam a rasszizmus és a nácizmusról. Segítsetek, adjatok tippeket! Hogy változzak meg, ha nem tudok?? Segítsetek legyetek szívesek!

2015. ápr. 16. 20:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Köss barátságot olyan emberekkel, akiket elítélsz. Vagy ismerkedj meg a kultúrájukkal.
2015. ápr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Senki nem tehet róla, hová pottyantotta a gólya.

Gondolj bele, Te is születhettél volna putriba, nyomortelepre, vagy éppen a sivatag közepébe.

Lőjük le a gólyát ezért?

2015. ápr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 tamasmester válasza:
19%
Mindenki rasszista, csak nem mondják. A leg jobb változás ha Te sem mondod.
2015. ápr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De engem nem az arcuk idegesít, hanem az hogy lassan többet látok belőle mint fehérből!!! Gyűlölöm a rasszizmust, és emiatt már az öngyilkosság is megfordult a fejemben, csak beleolvastam a bibliába és meggondoltam magam, viszont a rasszizmusról még mindig tudom hogy halálba vezet... ha barátkozok velük, akkor is mindig eszembe juttatják azt, hogy keveredni fognak velünk, majd szépen beléjük olvadunk, és nem tudok belenyugodni, segítsetek legyetek szívesek!!
2015. ápr. 16. 20:42
 5/17 anonim ***** válasza:
42%
Nem egészen értelek, miért gond az ha keveredünk, alapból néger emberektől származunk. Tehát már rég keveredve vagyunk.
2015. ápr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
nem származunk négerektől. Mi jáfet fiaia vagyunk, a sárgák pedig szintúgy, a négerek hámiak, az arabok pedig félig hámiak félig sémiek. egyébként hogy gondoltad? Ha fehér és néger ember keveredik, akkor a gyerek mindig néger lesz, és a fehérre nem hasonlít, akkor hogy gondolod, hogy majd egy full néger családnak egyszercsak fehér lesz a gyereke? tehát a fehérek és a sárgák nem négerektől származnak. ez egy téves fikció.
2015. ápr. 16. 21:01
 7/17 anonim ***** válasza:
53%

Az egyik elmélet szerint az egész emberiség Afrikából származik, másik elmélet szerint Eurázsiából, de nem Európából. Az, hogy mi fehér bőrűek vagyunk, annak köszönhető, hogy északabbra élünk, kevesebb a napsugárzás, ezért kevésbé volt szükségünk az erős pigmentációra. Evolúció!


Egyébként genetikai szempontból igenis jó a keveredés. Én inkább keveredek másokkal, minthogy genetikailag selejtes utódaim legyenek a betegségek halmozódása miatt.

2015. ápr. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A kérdés lényege az, hogy segítsetek tippeket adni arra, hogyan nyugodhatnék le, és nem pedig az, hogy mivel hergelhetem magamat ellenük te eszes... ha pedig egy néger európába jön az nem válik fehérré, ha azzá válna akkor gondolhatod hogy nem lennék mérges rájuk... az olyan választ, amely nem a kérdésre adja a választ hanem inkább hergel azt lepontozom.
2015. ápr. 17. 14:37
 9/17 A kérdező kommentje:
egyébként gondolkozzatok már... ha megtérni akarok, akkor nem egyszerűen el akarok válni a rasszizmustól, hanem kereszténnyé is akarok válni, így tehát nem kérek az evolúció elméletekből, régen hittem ezekben, de mára kételkedem benne... inkább keresztény tanítók jöjjenek kommentelni, ne istentagadó emberek. persze katolikusok kíméljenek.
2015. ápr. 17. 14:41
 10/17 anonim ***** válasza:
44%
Pontozz le nyugodtan te kis kulturálatlan, tanulatlan, rasszista patkány! Nem leszek ettől kevesebb.
2015. ápr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!