Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért unok mindent?

Miért unok mindent?

Figyelt kérdés
Nemrégen lettem figyelmes arra, hogy már mindentunok ami csak körülvesz. Nincs mivel lekössem magam. A szüleimmel nem szeretek lenni, mert ők csak kritizálnak, barátaim nincsenek, legalább is olyanok akikkel jól elvagyok, ha van is egy, azzal is csak hetente egyszer találkozhatok iskolán kívül. A szüleim viszont mindentől óvnak mint a porcelán babát, még ahoz is azt kell mondanom hogy a suliba megyek vissza pakolni, hogy el tudjak lépni osztálytársaimhoz egy közös... "korrepetálásra" (nevezzük így. Most pl a matek anyagot vettük át). A videójátékokat mind meguntam, mivel túl... Unalmasak nekem. Nincs bennük olyan amire azt mondom hogy "Azta *****! Ez mekkora játék már!"... Filmekben nagyon válogatós vagyok, és kevés van amit meg is nézek úgy hogy nem kezdek el közben facebookozni. De még facebookon se történik semmi... Egy valaki ír rám, attól is megkaptam hogy "milyen jó" velem beszélni (nem tudom akkor minek ír rám). Sajnos nem vagyok az a mozgékony, bulis, és dilis típus. Így meg elég nehéz barátokat szereznem. Zenélni nem tudok megtanulni, mert online nincs se türelmem, se kitartásom, se elég akaratom, se tippem hogy honnan tanuljak, továbbá büszkeségből... Van egy barátom akihez nyáron megyek, aki ilyen zenemániás. Mondta hogy tanuljak netről, vagy ő tanít. De nem akarom egyiket se csinálni, mert hogy is mondjam... A büszkeségem nem engedi hogy bármiféle segítséget elfogadjak tőle ilyen téren... Lehet azért mert neki ez az élete... A szüleim meg még az 500 FT-os tanárra is azt mondják nem... Pedig én is pontosan tudom hogy megengedhetnék maguknak. Sportolni meg olvasni egyaránt nem szeretek... Egyáltalán még hobbim sincs. Csak arra tudok gondolni, hogy mit kezdjek az életemmel... Mihez fogjak hozzá. Nem érzem semmiben hogy lenne hozzá érzékem. Nem akarok művész lenni... Csak valamit amivel jól érzem magam. Ami megy is. De napról napra oda jutok, hogy az én életemnek nincs is konkrét célja, és értelme. A barátnőm az egyetlen akivel el tudok beszélgetni, dehát... Nem igen engedik fel semmilyen közösségi portálra, és mint mondtam hetente 1x mehetek el valakihez... Azért is könyörögnöm kell. Dióhélyban nem tudom mit tegyek. A főbb kérdés az lenne, hogy hogy kezdjek neki a dolgoknak? Hogy találjam meg azt, amit szeretek is csinálni... És nem is unom meg magam? Hogy leljek rá arra, ami menne is nekem?

2015. ápr. 18. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Először is nem mindegy, hány éves vagy. MÁsodszor találj valamilyen tevékenységet vagy célt, mert különben nem lesz hosszú a pályafutásod.
2015. ápr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok. A célom meg mindig is az volt hogy a világot egy jobb hellyé tegyem. De... Faluból elég kevés lehetőségem van. :/
2015. ápr. 18. 14:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy 13 éves fiatalt talán gyakrabban is lehetne engedni otthonról. Próbálj beszélni erről a szüleiddel. Ami a célod illeti... Ha annyit el tudsz érni, hogy a saját kis környezeted teszed jobb hellyé, már az is szép eredmény. hajrá! És gondolkozz azon, miből szeretnéd majd fenntartani magad, ha felnősz.
2015. ápr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Azt hiszem már tudom hogyan tovább. Még egszer köszönöm a választ!
2015. ápr. 18. 14:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Úúúú,velem is tök hasonló a helyzet...bár én elégg dilis vagyok,és vannak barátaim,de elégg felszínes barátok...csak akkor vagyok jó nekik,ha bajuk van (ami nem is baj,csak jó lenne,ha néha az is érdekelné őket,velem mi van..de mindegy),meg a szüleim nem féltenek

annyira...de nagyon nem tok mit kezdeni magammal. 13/L

2015. ápr. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!