Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon unok mindent mivel...

Nagyon unok mindent mivel lehetnék boldogabb?

Figyelt kérdés
Az iskolába sok az abnormális hülye van vagy 5 haverom barátnöm nincs nagyrészben itthon unatkozok ismerkednék én emberekel csak visszahúzódó vagyok nem nézek ki rosszul nincs semmi önbizalmam egy hete lefujtak borspryvel és még a telefonomat is ellopták szóval nagyon rossz a kedvem már egy ideje mi tudna felviditani?

2013. máj. 13. 20:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Endorfin
2013. máj. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Boldogság hormon? ..xd
2013. máj. 13. 20:19
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
az tud legkönnyeben felvidítani, egyébként látod máris röhögsz
2013. máj. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Shopping, nálam ez vált be. :)
2013. máj. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Annyira nem lehet önbizalomhiányos, ha így megírod, hogy nem nézel ki rosszul, szóval erre gyúrjál rá még egy kicsit és menni fog az ismerkedés is, nem vagy reménytelen eset :)

De ha sokat vagy otthon chatelj, vagy ez már lejárt lemez? :) Annyira nem vagyok képben, amikor én sulis voltam sokat lógtam a chaten, sok barátot is szereztem ott, igaz ott is sok az abnormális hülye, sőt rengeteg :9 De vannak azért normálisak is...

Vagy az 5 haverral menjetek el valahova, olyan szép idő van, lehet kirándulni vagy csak a városban "bandázni", valakinek tömegben jobban megy az ismerkedés, barátkozás :)

2013. máj. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Én nem gondolom, hogy a chatelés felvidíthatna... inkább valódi emberi kapcsolatokat építs, mint virtuálist. Vagy ha nincs kéznél egy haver sem, akkor esetleg csinálj valami családi programot. Meg nekem ilyenkor az segít, ha elmegyek futni vagy valami mást sportolok. Hihetetlenül jól tud esni. Próbáld ki! ;)
2013. máj. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Szerintem arra tökéletes a chat, hogy megtaláld az azonos érdeklődésű embereket, vagy olyanokat akikkel szívesen beszélgetnél, utána már lehet a való életben is találkozni és valódi barátságot "építeni"...

És hát ha több önbizalmad lesz után csak úgy az életben is ismerkedni...

2013. máj. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
1él banánt
2013. máj. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
sör bor pálinka spangli stb
2013. máj. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
en mindig shoppingolni megyek a plázaba. Csufolhattok h plázacica vagyok,nagyon megnyugtat mar maga a tudat hogy megtehetem. HA nincs rá penzed menj ki bolhapiacra, az tok jo, mi is szoktunk járni, meg árulni is a rengeteg felesleges holmidtol megválhatsz.Igy lesz penzed is. Vagy add el oket vatérán. Gyujtsd ossze a videojátékokat, vagy valamit. Mindig tudod nézni hányan bideltek, abban is van izgalom. Vagy járj el kaszinoba, esetleg kártyázz. Tanulj buvésztrukoket, csinálj roluk videot es rakd fel youtubera. Csinálj fotokat, rendezz egy kiállitást. Menj el muzeumba, esetleg szinházba. Legyél szinész, jelentkezz valoság showba. Mit mondjak még?? Annyi mindent lehet tenni hogy jol érezzd magad. Csak légy kreativ.
2013. máj. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!