Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Más is van úgy, hogy el tudna...

Más is van úgy, hogy el tudna vonulni a világ elől mint egy remete?

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem bármerre vagyok mindenhol csak panaszáradatba vagy valami megmondóemberbe akadok. Meg akarják mondani nekem mi, hogy van. Úgy a feleségem a szüleim az üzletfeleim a főnököm.

Ha nem szövegelek és nem vagyok bunkó akkor egyből mindenki rámszáll. Nehéz ezt tolerálni! Nem vagyok egy balfék típus, csak ha visszafogom magam és nem szövegelek mindenért és nem vagyok nagypofájú a mások lelki világának az érdekében akkor azt hiszil már lehet irányìtani.



2015. ápr. 23. 18:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen. Szeretem a természetet és olykor igen elegem van a sok baromságból amit mindenhonnan ránk zúdítanak. "Nem vagy elég szép, ügyes, okos, vedd ezt vedd azt, nézd nekem milyen jó neked meg milyen sz_r..."
2015. ápr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!