Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy győzzem le ezt a problémát?

Hogy győzzem le ezt a problémát?

Figyelt kérdés

Nos,nekem van egy nagyon fura problémám.Egy gyerekkori rossz élmény miatt ha valahol kell aludnom és nem a szüleim vagy rokonok nekem hányingerem lesz és szinte mindíg hányok.Osztálykiránduláson 2-szer előfordult (6.és 7.-ben) 8.-ban,és idén,9.-ben nem mentem.Az osztályfőnöknek mindent elmondtam,viszont megkérdezte,hogy akkor 4 évig nem jössz kirándulni?És rájöttem ,hogy igaza van,de nem tudom mit tegyek.Pszichológusnál voltam,de nem sokat segített.A másik meg,hogy az osztályban sem érzem valami jól magam,tehát kedvem nincs velük menni kirándulni,de nem akarok mindent kihagyni.Nem tudom mit tegyek,mert nagyon rosszul viselem a beszólásokat.Legszívesebbe. 1-szer sem mennék,csak akkor be kell menni a másik osztályba és ott meg azért cikiznek,hogy mért nem mentem kirándulni.úgy érzem megőrülök.

16/l



2015. ápr. 24. 15:42
 1/2 anonim válasza:
B6-ot vegyélbe ,de lehet hogy nem a te hibád hanem mert bün rondák az osztály társaid.
2015. ápr. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem az a bajom,hogy rondák
2015. ápr. 27. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!