Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lehet valami abból hogyha én...

Lehet valami abból hogyha én 13 éves vagyok és nagyon tetszik egy 17 éves srác?

Figyelt kérdés
Néptáncolunk mindketten és mostanában be szokott járni a próbáimra. Szoktuk egymást nézni és egyszer kétszer táncoltam vele. Egy amolyan nem menő srác de jól néz ki és nem beszédes korához képest 15 nek látszik. A legaranyosabb benne hogy amikor rámnéz harapja az ajkait:3
2015. ápr. 25. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebben a korban ez meg tul nagy korkulonbseg. O mindjart erettsegizik, te meg csak 7.es vagy... Baratsagon kivul mas ne nagyon legyen szerintem. Neked a szuleidnek nem fog tetszeni, ot meg a haverok fogjak piszkalni (jogosan) h mit akar egy 13evestol..
2015. ápr. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, 10 év múlva pl. már teljesen egymáshoz illőek lesztek, bár a ti korotokban is inkább az a döntőbb, mennyire vagytok külsőleg fejlettek.
2015. ápr. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
még legalább 2-3 évig csak barátság legyen, utána jöhet a szerelem, saját tapasztalat :)
2015. ápr. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet belolle barmi.

Tapasztalatbol mondom, en 14 vagyok a pasim 19 es jol elvagyunk. Annyi hogy a szuleim nem orulnek neki.

2015. ápr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!