Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van Békéscsabán olyan társaság...

Van Békéscsabán olyan társaság amelynek tagjai metálosok rockerek (emok punkok gothok)?

Figyelt kérdés
Egy ifjú metálos vagyok 16F. A suliban van egy osztálytársam aki hasonló mint én de ő se tud többet erről a stílusról mint én. Jó lenne olyan emberekkel találkozni akik olyan stílusúak mint és. Régi motorosok akik tudják mi a dörgés akár felnőttek vagy korombeliek. Suliban nincsenek olyan haverok és barátok akikkel tudnék hasonló dolgokról beszélni. Mivel fiatal vagyok nem tudok olyan sok mindent a metálról mint amennyit szeretnék.Szóval ha van Békéscsabán és annak környékén ilyen klub/csoport/kör és várnak hasonló embereket maguk közé én szívesen megismerném őket ;)

2015. ápr. 25. 13:14
 1/3 anonim válasza:

Hát igazából én sem tudok sok mindent, én is szivesen járnék ilyen helyre:D

Én sulimban is csak négy, talán öt ilyen emberke vam, de ők meg idősebbek, nem beszélek velük nagyon, (nem ismerem őket)

Békéscsaba, 15/L

2015. jún. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
járj csehóba például, ott vagyunk páran :)péntek és szombat esténként még az ivászatos órák előtt szívesen barátkozó emberek vannak ott (utána ugye még barátkozósabbak, csak valószínűleg nem fognak rád emlékezni)
2015. jún. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Karasu_75 válasza:
Nem csak társaság, de két kocsma, és rengeteg ingyenes koncert. Kocsmák: Csehó, Narancs rock café. Koncertek itt vannak illetve facebookon tessék kedvelni a "Mézi produkció!!!!"-t :D Illetve van Rockfesztivál is: Roockstock néven.
2017. júl. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!