Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti szoktatok beszélgetni...

Ti szoktatok beszélgetni boltosokkal, eladókkal?

Figyelt kérdés
Ha nem ismeritek őket. Ha igen miről? Csak megkérdezitek, hogy hogy van?
2015. ápr. 28. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Köszönésen kívül semmit.
2015. ápr. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én egyszer megkérdeztem, hogy tudna -e egy zsákot adni, mert a bolt előtt van egy döglött macska, és el akarom temetni. Azóta szerintem reméli, hogy többet nem jövök.
2015. ápr. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem akarnám feltartani a sort nagyobb helyeken, a sarki kisbolt meg nagyon gáz, többször adtak el nem friss, romlott dolgokat nekem pedig itt lakunk születésem óta...
2015. ápr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
* 3as vagyok: És nem olyanokról van szó, hogy tej, amiről nem tudod felbontás nélkül megmondani, hogy rossz lehet. Ha vettem pár darab zsömlét legalább 1 olyan száraz volt, hogy már csak darálásra lehetett félrerakni, szinte minden nap. De akkor arról ne is beszéljünk, hogy száraz sütit adtak el anyák napján...
2015. ápr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 3005 ***** válasza:

#utolsónak írom

Nem nézed meg, hogy mit veszel le a polcról? Amikor megfogod a zsömlét érzed, hogy milyen.. ha tényleg kőkemény volt, akkor figyelmetlenség részedről, hogy megvetted..

2015. ápr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak köszönök, esetleg ha valaki kérdez valamit (kisboltban) akkor válaszolok röviden de általában nem bocsátkozok beszélgetésbe.
2015. ápr. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

5: Nem te veszed ki a dobozból, polcról, hanem neked kell úgy kérni és ők rakják zacskóba. Ha kérsz 6 zsömlét reggel fél 7kor nagy sorral a hátad mögött, akkor lehet nem fogod a zacskóban végigtapogatni mindet, de már nem is nagyon veszek ott bármit is... A nagy bevásárlóközpontoknál ugye a csevegésre már nem annyira van lehetőség.


Amúgy egyszer elegyedtem beszélgetésbe hosszabban egy étteremben az eladóval, mert iszonyúan leteremtette a munkatársát egy konfliktusban és véletlenül elfelejtette kiadni a rendelésem. Igazat adtam neki és elbeszélgettünk a munkájáról, hány órát dolgozik, stb. Igazából látszott rajta, hogy jól esett neki, hogy valaki a pártját fogja.

2015. ápr. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én alapvetően nagyon introvertált alkat vagyok, tehát magamtól a köszönésen kívül tuti nem szólnék hozzá ismeretlenekhez, viszont ha kérdeznek vagy ők kezdeményeznek beszélgetést(eladók), akkor kifejezetten élvezem és szívesen válaszolok. Bár tapasztalataim alapján elsősorban ők szeretnének beszélni és kiadni magukból a dolgokat, én meg szeretem hallgatni:) Néha elég meglepő mondjuk, hogy tudnak egy ismeretlen embernek családi dolgokról beszélni...Persze azért nem a legjobb hely a lelkizésre, mert tényleg feltartod a sort stb. stb. :)
2015. ápr. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amikor nagyon ideges vmiért, és látom rajta, hogy fél, hogy a rajta kívül álló okokból bekövetkezett kellemetlenségek miatt mérges leszek rá, akkor megmondom neki, hogy én is dolgoztam már pénztár mögött, tudom, mi van akkor, amikor nincs apró a kasszában, nyugi :D. És akkor, ha nem tartjuk fel a sort, beszélünk az élményekről.


Vagy ruhaboltban szoktam divatról beszélgetni néha, ha látom, hogy fogékony rá / kezdeményez.


Vagy ha nagyon bénázom vmi miatt, akkor kimagyarázom :D.

2015. ápr. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen. Mindenféléről. Időjárás, áremelkedés, a körömlakkom színéről, stb. Nem mondanám, hogy nagyon élvezem az ilyesmi beszélgetéseket. Kisvárosi vagyok és nálunk ez teljesen normális.
2015. ápr. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!