Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Budapesten meg lehet így élni?

Budapesten meg lehet így élni?

Figyelt kérdés

Érettségivel társbérlőként, mindenféle támogatás nélkül lehetséges megélni? Persze valamilyen munka mellett. (amit az érettségi enged) Nyilván nem egy álommunka lenne.

Vagy teljesen kizárt?


2015. ápr. 28. 19:23
 1/4 anonim válasza:
attól függ, milyen meló, de szerintem necces... de pl jattos munkáknál el tudom képzelni
2015. ápr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Attól függ milyen munka. Takarításból nem biztos, fr

de egy jobb munkából szerintem igen. Ha jó kommunikációs képességed van, szóba jöhet.Hr, ingatlanos -banki munka is, amiben ha ügyes vagy tudsz keresni. Vendéglátás stb stb... Ez rajtad múlik miben vagy jó.

2015. ápr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És szerintetek mennyi az az összeg, ami minimum meglegyen havonta? Mindenféle luxus nélkül, egy átlag élethez.
2015. ápr. 28. 19:34
 4/4 anonim válasza:
34%
albi plusz rezsi fele, bérlet havonta, kaja, cigi, hááát... én nem pesten éltem, de havi 120 nem mindig volt elég. mert nyilván nem kenyéren és vízen él az ember, ha nem muszáj, és néha azért kell egy kis kikapcs.
2015. ápr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!