Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire fontos a társasági élet?

Mennyire fontos a társasági élet?

Figyelt kérdés
Úgy értem én 19 éves vagyok, lassan egy éve nem járok suliba, de még csak dolgozni se mentem el. Eleinte azért, mert még szerettem volna picit élvezni a szabadságot a nyarat. De azán egyre jobban halogattam. És most ott tartok, hogy azért nem merek munkát keresni, mert félek attól, hogy ott sokan lesznek, hogy elrontok valamit és leszólnak. Barátaim nincsenek, max neten beszélgetek. Soha nem jártam bulikba, meg haverokkal városba. Velük is csak a suliban találkoztam. Sose volt még barátnőm, a külsőm miatt osha nem is lesz. povakos vagyok, tudom le lehetne dolgozni, de attól még nem lesz jó személyiségem, meg nem leszek jóképű. Egy éve max a rokonokhoz jártam el, vagy boltba. Hivatalos ügyeket is csak akkor intézni, ha csak nekem kellett emnni,egyébként sehova nem mentem mert félek az emberektől. Próbáltak már ismerkedni lányok amibe bele is mentem, de mikor oda került a sor, hogy lépet küldjek, vagy találkozzunk, megtorpantam, majd nem beszéltem többet a lánnyal, mert tudom, hogy velem semmire nem menne. Az életem is így tervezem. Nem szeretnék barátokat, családot. Kamionsoför szeretnék lenni. És nem akarok gyerekeket se, senkit eltartani, vagy felelősségel tartozni. Gond ez?

2015. ápr. 29. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem nem gond.
2015. ápr. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nekem szociális fóbiám van !! olykor ki sem merek menni az utcára! de minél többet halogatom annál nehezebb mer el szokok az emberektől !!! szóval indulás a világba most mer egyre nehezebb lesz !
2015. ápr. 30. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
előző vagyok !! ha van valami kérdésed írj üzenetet
2015. ápr. 30. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gond ez?

A kérdés inkább az, hogy neked okoz-e problémát?

Akarnád-e hogy máshogy legyen?

2015. ápr. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hikikomori.
2015. ápr. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!