Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Titeket zavar, ha valaki...

Titeket zavar, ha valaki naponta, kétnaponta rátok irkál facebook chaten hogy beszélgessetek ott?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok egy ilyen emberről?
2015. máj. 3. 07:52
 1/7 anonim válasza:
Engem zavar.
2015. máj. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hecarim ***** válasza:
Hosszabb, értelmesebb beszélgetés személyesen vagy sehogy. Persze, ha nagy a távolság érthető.
2015. máj. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól is függ, ki az az ember. Vannak olyan barátaim, akikkel nem tudok naponta találkozni, így nekik bármikor örülök, ha írnak. Viszont ha egy nem túl szimpatikus személy teszi mindezt, az már zavaró lenne. De felnőtt ember vagyok, kulturáltan megmondanám neki, hogy kicsit vegyen vissza.
2015. máj. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem csípem a hosszas írogatós beszélgetést. Sokkal mókásabb ha tényleg ott van az ember. Sokall több információ átjön.

Az ilyen ember, hogy miféle lehet aki ilyen közvetett módon kíván kommunikálni? Kényelmes. :D

2015. máj. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem zavar. Amióta van chat fb-n azóta nekem ki van kapcsolva. Szóval igencsak meglepődnék, ha valaki azon keresztül rám írna!
2015. máj. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
attól függ, ki teszi ezt, de szerintem ha valakinek írsz és őt zavarja, egy idő után úgyse fog válaszolni, vagy szól, hogy nem szeretne beszélgetni. volt olyan, hogy valakivel nem szerettem volna, de nagyon sajnáltam, mert nem voltak barátai, és egész sokáig válaszolgattam neki, mondjuk úgy két-három nappal arra, hogy írt.
2015. máj. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a barátnőmmel kb minden nap írok, hétvégén találkozunk csak, de van, h akkor se.


Egy sráccal is gyakran írunk, hétközben ő is messze van.

Másokkal ritkán.

2015. szept. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!