Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kettesbe maradni egy lánnyal,...

Kettesbe maradni egy lánnyal, váratlanul. Bevált módszerek "rögtönözni"?

Figyelt kérdés

Elég gyakran előfordul velem, hogy egy váratlan pillanatba kettesbe maradok egy lánnyal... abszolút nem tudom, hogy mit mondjak olyankor, tipikusan elsütöm a:

-Mi a helyet?

(-Semmi)

t.

Jó gondolom ez mindenkinek ismerős:D ... szóval ez után kínos csend... nem arra kell tanács, hogy mit mondjak, hanem hogy hogyan tudom beszédesebbé faragni magam:D, hogy egy kínos csend értelmes kommunikálássá érlelődjön:D

Válaszokat köszi előre:D

Ui.: azért bevált szállóigéket írhattok!



#kínos csend #rögtönzés #Kettesbe valakivel #WTH ketten?!
2015. máj. 5. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
"Jössz dugni?"
2015. máj. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1-esre ne hallgass, előtte meg kell kínálni kólával.


Próbáld kitalálni milyen közös pont lehet köztetek. Esetleg beszéljetek arról a témáról tovább amiről a többiek elmenetele előtt.

2015. máj. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én viszonylag nem vagyok az a nagydumás fajta, inkább a zárkózottabb típusba tartozom. Mégis, van, amikor megnevettetek lányokat és jól eldumálok velük, és van, amikor kifejezetten kínos szituációk alakulnak ki.


Biztos vannak olyan profik, akiknél ez az utóbbi soha nincsen. Én nem vagyok ilyen. De az a lényeg, hogy nincs egy sztenderd recept, hogy mit kell tenni ilyenkor, mert sok dologtól függ. Milyen a lány, mennyire nyitott, mennyire érdekled őt, van-e közös témátok, milyen az ő kedve, milyen a te kedved stb. Sokszor inkább a körülményektől függ a dolog és nem rajtad.


És olyan értelemben sincs erre módszer, hogy igazából ha mindkettőtöknek van kedve és érdeklitek egymást, akkor bármiről elkezdhetsz dumálni, úgyis egymás után jönnek majd a dolgok, csak úgy maguktól. Ha meg nem érdekled a lányt, akkor tök mindegy, milyen hiperszuper témát eszelsz ki.

2015. máj. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3. válasz NNNAGYON jó:D

...és jha igaz, köszi szépen:))

2015. máj. 5. 23:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kolàval energiaitallal..
2015. máj. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!