Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy idegen rátok írna...

Ha egy idegen rátok írna facebookon váratlanul, hogy a településetekről kérdezni szeretne valamit, mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
Szívesen válaszolnátok neki a kérdésekre a településetekről?
2014. júl. 12. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem rólam kérdez én arra gondolnék először,h lehet ide akar költözni,vagy valami érdekeltsége van itt.
2014. júl. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3%

Ismeretlen nem tud rád írni, ehhez előszörismerősnek kellene jelölni.

Ha már bejelölted ismerősnek, akkor már nem ismeretlen, így lényegtelen a kérdés.

2014. júl. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Második hülyeséget beszél, olyannak is lehet facebookon üzenetet küldeni aki nem az ismerősünk. És attól ha valakit bejelölünk és visszaigazol, még nm jelenti azt hogy tényleg ismer minket.
2014. júl. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismeretlennek is lehet írni! :)

Ha normális stílusban írna, és nem egy kisregényt, és nem zaklatna naponta 20 kérdéssel, akkor válaszolnék neki.

2014. júl. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha van időm miért ne? Amúgy is egyfajta híresség vagyok itt.
2014. júl. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is szívesen válaszolnék neki ha nem rólam kérdezz.

Az valóban lehetséges,hogy ide akar költözni vagy csak városnézésre jön aztán egy neki szimpatikus embernek írt.



Nem tudom jó példa-e,de pl én sok csoportban benne vagyok,főleg kutyásokba.Aztán onnan írt rám egy ismeretlen és a kutyám fajtájáról kérdezett,meg nevelésről stb stb.

Szívesen válaszoltam neki,amire csak tudtam.Nem is nagyon zaklatott mint a számára fontos kérdésekre várt választ.

Semmilyen ismerkedési jelleggel nem írt.


Szóval ha a településről is így ír vki,hogy mondjam meg milyen a közlekedés,milyen szórakozóhelyek vannak,milyen üzletek vagy csak milyen a környék nagyon szívesen válaszolok miért ne? :)

2014. júl. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előbb megkérdezném, hogy miért pont engem választott ki. Aztán megmondanám neki, hogy nagyon sok olyan más embert találhat, akik jobban ismerik a "településem". (Pest)
2014. júl. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!