Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan mutassam ki az érzéseim...

Hogyan mutassam ki az érzéseimet? Van erre valami "gyakorlat", hogy fejlesszem a kifejező képességem? Tapasztalat vagy tanács esetleg?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagyon sok ilyen kérdés van, de úgy érzem egyik sem kapott olyan választ ami nekem hasznos lenne, szóval hátha...Igazából már nagyon régóta zavar, hogy teljesen kifejezéstelen az arcom és a beszédem.Nem rég láttam egy videót magamról ami végképp a változásra késztetett, de nem tudom mit kéne tennem.Jártam pszichológushoz és még fogok is, de azt csak szeptembertől.A problémám az, hogy teljesen fa arccal beszélek nagyon ijesztő volt ezt látni, hogy csak random nevetem el magam amúgy meg pókerarc.Nem szeretnék ilyen lenni ennyire elfojtani az érzéseimet.Van itt valaki aki tudna valami tanácsot adni?Vagy aki átment ezen azokat is szívesen meghallgatnám, hogy ez milyen volt és mennyi időbe telt leküzdeni ezeket.Nagyon hálás lennék a válaszolóknak.Köszönöm, ha segítesz :) 15/l

2015. máj. 6. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Én 14 vagyok, és velem is ez van, de ha valamelyik igazán jó barátom tesz valami vicces dolgot, vagy történik vele vmi jó/rossz, akkor olyankor van normális kifejezőképességem. Ez különösen igaz, ha más nincs ott.

Nem tudom, van-e ilyen igazi nagyon jó barátod, de nekem ő segített, és már amúgy is kezdek oldódni a társaságban.

2015. máj. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ülj le a tükör elé. Mosolyodj el. Nézd meg, milyen mosolynál milyen az arcod kinézete. Ami neked is tetszik, azt gyakorold. Egy idő után meg fogod szokni azt a mosolyt, ami neked is tetszik, és tudni fogod, hogy ez másnak is fog tetszeni.
2015. máj. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. A hangoddal is ugyanígy csinálhatsz. Mikrofonnal és kamerával vedd fel saját magadat, a saját hangodat, beszélj valamit, mintha mással beszélgetnél, legyél minél kedvesebb hangú, mosolyogj is hozzá, és nézd vissza, melyik változat tetszett a legjobban. Azt gyakorold. Egy idő után megszokod azt a hangot és azt a mosolyt, amit szeretnél másoknak is megmutatni.
2015. máj. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!