Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért lett újra divat az...

Miért lett újra divat az SZTK-szemüveg? 5-6 éve még ciki volt (egy osztálytársamat a tahók ezzel cikizték. ).

Figyelt kérdés

2015. máj. 9. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Inkább 5-6 éve kezdett bejönni a divatba. Osztálytársadat max azért cikizhették ki, mert úgy nézhetett ki benne, mint valami gyógyegér. Szerintem mindenkinek kva hülyén áll. Csak vannak olyan emberek akiknek nem számít hogy hülyén néznek ki, csak fenn tudják magukba tartani azt a hitet hogy ők divatosak.
2015. máj. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igen. Egyetértek. :)
2015. máj. 9. 18:56
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Mert a fiatalok képesek bármiből divatot csinálni. Tök mindegy, hogy mennyire hülyén néz ki, vagy régen mennyire ciki volt, ha az egyik elkezdi hordani, akkor már a másiknak is KELL. Mert birkák. Ugyanígy lett divat a gumicsizma is, vagy a hipszterkedés, vagy a rocker öltözék (bőrkabát, bakancs, szegecs, kockás cuccok), amik miatt 5 éve kinéztek, ha felvetted, most meg ezt hordja mindenki. Nekem se a szemüveggel, se semmi mással nincs bajom, csak attól ráz ki a hideg, mikor teljesen egyformán felöltözött fiatal lányokat látok, akik baromi elégedettek magukkal, hogy milyen stílusosak és egyediek. Ja.
2015. máj. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom konkrétan mi indította el ezt a divatot, de utána fellépetta birka jelenség, és mindenki olyat vett mert hát a másiknak is az van... nekem is ilyen van de nem azért mert divat, hanem mert ez volt az egyetlen ami jól állt.
2015. máj. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó: igen, neked jól áll és úgy oké, de sokmindenkinek nagyon nem. :0
2015. máj. 13. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!