Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Könnyen észrevehető a hamis...

Könnyen észrevehető a hamis Ray Ban szemüveg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Laikus szemmel, egy hamis ray ban wayfarer szemüveg könnyen észrevehető? (ha mondjuk csak látod valakin) és ha igen miből?

Köszi!



2015. ápr. 23. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha látod valakin az utcán észre nem lehet venni és laikus szemmel sem. Én csak most néztem képeket az eredeti és a hamis szemüvegről észre nem vettem a különbséget.
2015. ápr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azt se tudom, hogy néz ki egy Ray Ban szemüveg. Tőlem akár 500 forintos kínaiból vett napszemcsit is hordhatsz, azt se venném észre, főleg mert egyáltalán nem is érdekel, és valószínűleg más embereket sem érdekel.
2015. ápr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A jó hamisítványt nem. De az nem 1-2 ezer forint.
2015. ápr. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem értek hozzá, nem tudom, hogy hogy néz ki az eredeti, szóval nem venném észre.
2015. ápr. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Ha megnyitod a linkeket, akkor ott adnak pár tippet, amiből meg tudod mondani, hogy hamis vagy nem egy szemüveg. Érdemes felmenni a márka saját weblapjára és megnézni hogy mennyibe kerül egy olyan szemcsi. Ha annál sokkal olcsóbb akkor tuti fake. Ha utcán látod valakin akkor nézz végig a ruháján/haján. Ránézésre meg lehet mondani, hogy lenne-e ilyesmire pénze vagy sem.

2015. ápr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!