Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miert utaljak a Jehova Tanui-n...

Miert utaljak a Jehova Tanui-nevu vallast gyakorlo embereket?

Figyelt kérdés
Nem vagyok az, csak mindenkitol azt hallom hogy ilyen Jehova meg olyan Jehova.Ereklodtem es az ertelmetlen datumokon kivul eleg rendes embereknek tunnek...

2015. máj. 11. 21:27
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
86%
Mert agy mosott banda, akik mindenkire rá akarják erőltetni a vallásukat.
2015. máj. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
87%
Azért, mert odamennek az emberhez, házhoz jönnek és meg akarnak téríteni és bebaxom rájuk az ajtót de jönnek másnap vissza és teljesen fogyatékosnak tűnnek, mint valami agymosott banda. Még a gyerekeket is hülyítik.
2015. máj. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
91%
Mer' hülyék.
2015. máj. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
96%
igen, ahogy a fentiek írják. jöttek, mondtam kedvesen, nem érdekel.megint jöttek. aztán megint...és nem hagynak békén,és azt hiszik, aki nem tartozik hozzájuk, az egyértelműen züllött, fűvel-fával szexel, piál, drogozik, stb..
2015. máj. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
94%
mert az nem is vallás, hanem lehúzós pénzéhes szekta. és nagyon agresszívek, tolakodóak.
2015. máj. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
84%

Ateista vagyok, nem hiszek "isten létezésében"...

Elfogadom, hogy sok embernek szüksége van a hitre és a vallás pozitív hatására (közösség, birka módra irányítás...) ha nekik jó rendben éljenek így...DE NE akarják ezt rám kényszeríteni...amint megtudja egy ilyen ember, hogy én nem hiszek istenben azonnal jön a hülyeségeivel, hogy megtérítsen...én sem mondom neki, hogy "b4sz0d hülye vagy, hogy hiszel istenben" és nem kezdem el győzködni...ő miért teszi ezt? nagyon erőszakosan akarnak terjeszkedni, szerencsére engem nem tudtak bekebelezni erősen hiszek abban, hogy isten nem létezik :D nekik szükségük van rá, nekem nem, de ők akkor is rám akarják kényszeríteni...


am én nem utálom mint embereket, hanem azt utálom, hogy erőszakosan rám akarják kényszeríteni a vallásukat...


van ismerősöm aki nagyon vallásos, heti többször jár templomba, nagyon kedves és rendes, ő pl nem akarja rám erőszakolni az istenét és én sem akarom meggyőzni, hogy nem létezik...sem én sem ő nem tudjuk bizonyítani, de neki szüksége van arra, hogy ebben higgyen, nekem nincs :)

2015. máj. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
72%
Nekünk a szomszédaink voltak azok. Átjöttek téríteni, anyukám teljesen szép szóval küldte el őket. De hoztak könyveket, hogy olvassuk el őket. Franc fogja őket olvasni. Így érte el az amúgy értelmes család (másról lehetett velük beszélgetni, a gyerekük jó játszótárs volt), hogy ha az ablakban láttuk, hogy jönnek, már előre figyelmeztettük egymást. Pedig lehet, hogy csak kölcsön akartak kérni valamit, de hát honnan tudjuk.
2015. máj. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
87%
Vannak tanu ismeroseim,egeszen normalisnak tunnek amig nem kerul szoba a vallas.Amugy nem utalna oket senki ha nem akarnak masra raeroltetni a nezeteiket.
2015. máj. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
59%
Fogalmazzunk inkább úgy, hogy sokaknak nem szimpatikus társaság. Leginkább azért, mert nem tudják, hol a határ. Levakarhatatlanok, erőszakosak (nem keverendő az agresszivitással). Nemigen tartják tiszteletben mások vallását, vagy épp hitetlenségét és ahogy más is mondta, mindenkire a saját vallásukat akarják rátolni. A legtöbb vallásról megvan a véleményem egyébként...
2015. máj. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
7%

"Mert agy mosott banda, akik mindenkire rá akarják erőltetni a vallásukat."

Jézus is ment hirdetni az igét, és ezt parancsba is adta, olvasd a Bibliát. Vagy az Urat is agymosottnak tartod?

"Azért, mert odamennek az emberhez, házhoz jönnek és meg akarnak téríteni és bebaxom rájuk az ajtót de jönnek másnap vissza és teljesen fogyatékosnak tűnnek, mint valami agymosott banda. Még a gyerekeket is hülyítik."

Látod, flegmán viselkedsz velük, mégis mennek (ingyen), mert hitük szerint ezzel megmenthetnek téged.

"Mer' hülyék."

Sajnos nem lehet mindenki annyira zseniális, mint te, hogy 8 millió emberről tudsz egy ilyen megállapítást tenni, anélkül, hogy ismernéd. Attól még nem kell lenézni az egyszerű embereket...

",és azt hiszik, aki nem tartozik hozzájuk, az egyértelműen züllött, fűvel-fával szexel, piál, drogozik, stb.."

Ezt már egyszer kitárgyaltuk, senki sem írt ilyet, hogy aki nem tanú, az egyértelműen xy. Belinkeltem egy másik kérdéshez, a magyar %-os arányokat, és a STATISZTIKAI ADATOK SZERINT az emberek 70%-a ezek közül valamilyen bűn gyakorlója, miközben 75%-a vallásos.

"mert az nem is vallás, hanem lehúzós pénzéhes szekta."

Érdekes ezt olvasni, te milyen vallású vagy? Ingyen van minden a vallásodban gondolom, a temetésért sem vesznek el pénzt ugye?

Csak azért kérdezem, mert Jehova Tanúi ingyen prédikálnak, ingyen viszik a folyóiratokat, ingyen keresztelnek és ingyen temetnek is, ellentétben sok vallással. Az egész munka önkéntes és anonim adományokból van fenntartva, nem kötelező adakozni, amúgy is ellenőrizhetetlen, mert -mint írtam- teljesen anonim.

"Levakarhatatlanok, erőszakosak (nem keverendő az agresszivitással). "

Érdekes, hogy mindenki ezt írja, pedig én személy szerint felírom ha valakit határozottan nem érdekel a Biblia és abban az évben nem is megyek.

2015. máj. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!