Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Cseten (már) elég könnyen...

Cseten (már) elég könnyen beszélgetek, viszont ha élőben kell beszélni, akkor még gondjaim vannak. Tanács?

Figyelt kérdés

Ez az "élő", a neten keresztüli mikrofonos beszélgetésre és a személyes beszélgetésre is vonatkozik.


Zavar hogy nincs időm kigondolni, hogy mit mondjak. Meg valamennyire feszült is vagyok.

Meg ha a másik már mindent összehord, csak hogy fenntartsa a beszélgetést és ne legyenek szünetek, akkor még jobban össze vagyok zavarodva.


Jahh és a végén, mikor visszaemlékeznék, hogy mit beszéltünk, akkor alig tudom összeszedni.


Más esetben pedig, ha olyannal beszélek akivel nem vagyok feszült, akkor majdnem szó szerint vissza tudok emlékezni.


Mit tanácsoltok a kommunikációs készségem fejlesztésére?



2015. máj. 22. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
40%
Legyél telemarketinges
2015. máj. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ennek nincs más módja, mint sokat beszélgetni olyanokkal, akikkel nem vagy feszült, majd esetleg magadban is beszélni.. sokat olvasni, végül idegenekkel is sokat beszélgetni. Eljárni beszélgetős helyekre... bárokba? Akárhova!
2015. máj. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!