Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit csináljak,? ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit csináljak,? ha egy lánnyal beszélgetek és izgulok /nem felizgulok / és nem tudok egy témát amiről beszélni tudnék de ha fiúk társaságában vagyok tök jól érzem magam akármiről tudok beszélni

Figyelt kérdés
mi az amiről egy lánnyal lehet beszélni? Mi az amiről szeret egy lány beszélni?
2014. jan. 3. 01:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.
2014. jan. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne izgulj! Próbáld meg leküzdeni! Ha látszik rajtad, hogy izgulsz, az bizonytalanságra utal, és az nem vonzó.

Én imádok a zenéről beszélni. Bár mondjuk én elég zene-orientált vagyok. A másik téma amit imádok az a nyelvek, főleg az angol. Szeretek könyvekről beszélni. És érdekel a történelem is. De ez csak én vagyok.

2014. jan. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahány lány, annyiféle téma. Ahány randi, annyiféle téma.

Szóval nem lehet egy sémára ráhúzni az egészet. Mindenki más, ezért mindenkivel máshol fogod megtalálni a közös hangot.

Régen én is ilyen kis izgulós voltam, és azt sem tudtam, mit csináljak, mit mondjak egy randin, de belejöttem. Gyakorlat teszi a mestert. :) Na jó, az túlzás, nem volt olyan sok randim még, és csak 2 sráccal randiztam.


Kezdésnek jó, ha a mindennapjairól kérdezel. Mit csinál, hol tanul, hogy telik egy átlagos napja, ha már dolgozik, hol dolgozik, ilyesmi. Ha pl. nem egy sima gimibe jár, hanem mondjuk szakközépiskolába, megkérdezheted, milyen szakon vagy, miért azt választotta stb. Nagyon átlagos dolognak tűnik, és az is, de ezzel nagyon jól el lehet kezdeni egy beszélgetést. Te is mesélhetsz arról, hogy hol, mit tanulsz, miért azt választottad, vagy mit dolgozol stb.

Egyébként pedig, ha elég figyelmes vagy ebből már le lehet szűrni, hogy miket szeret egy lány, miről beszélget szívesen. Nyilván, amit szeret a lány, arról szívesen beszélget.


De hogy érdemben is segítsek. Az előző válaszolóhoz hasonlóan én is szeretek a zenéről beszélgetni, nagyon szeretem a zenét, a lételemem. Így tehát szívesen is beszélgetek erről. Szeretek olvasni, segíteni a barátaimnak, de akár idegeneknek is (ezért is szoktam gyk-zni), ezért ilyenekről is szívesen beszélek. Ha érdekli a srácot, a rövidtávú céljaimról is szívesen beszélgetek, és engem is érdekelnek mások céljai. Ezt nem a párkapcsolati téren gondoltam, hanem általánosságban, hogy pl. idén szeretném megcsinálni a nyelvvizsgát, vagy hogy szeretnék pár napot dolgozni suli mellet is.

2014. jan. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!