Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan hozzam vissza a jókedve...

Hogyan hozzam vissza a jókedvemet?

Figyelt kérdés
Évelején sikerült saját magamtól kilépni a depresszióból és az valami mennyei érzés volt, olyan mintha újjászülettem volna. Mindennek örültem ami csak körülöttem volt, mindenben megláttam a jót. Mostmeg egyszerűen elkenődtem, összejöttek a dolgok. Ballagásra se akarok elmenni, nem is fogok-pedig nem vagyok hülye gyerek jegyeim alapján, iskola váltás lesz és ott olyan nagy ribizliket láttam és páwakat... leesett az állam, irritálnak.
2015. jún. 4. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem is ismered őket, akkor honnan tudod hogy ribizlik? Vagy épp páwák?:) Szerintem sportolj rendszeresen! Az segít.
2015. jún. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elég rájuk nézni. Sportolok eleget.
2015. jún. 4. 13:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem se voltak barátaim a középiskolában. Barátkozz sulin kívül szimpatikus fiatalokkal, akik nem páwák és nem látszanak ribinek. Aztán az is lehet, hogy valamelyikről kiderül, hogy jófej lenne, csak így próbál beilleszkedni és összebarátkoztok majd.
2015. jún. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!