Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy nem bírom...

Miért van az, hogy nem bírom elviselni hogy közel legyen valaki hozzám? Mellettem állnak, és nem bírom mert irritál hogy közel van. Nem vagyok nagyon társasági, baráti ember, de azért ez fura. Tényleg nem értem :D

Figyelt kérdés

2015. ápr. 28. 18:07
 1/6 anonim válasza:
75%
Enis ilyen vagyok :,D
2015. ápr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
75%
ezzel én is így vagyok.
2015. ápr. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fúúú már azt hittem meghülyültem hogy nem bírom elviselni az embereket magam mellett :D És ha szólok valakinek hogy menjen arrébb, aki annyira nagyon nincs is közel hozzám nem érti hogy mért nem bírom elviselni, és megsértődik.. Sajnos sokak sértődtek meg emiatt, de nem tehetek róla :D
2015. ápr. 28. 18:19
 4/6 A kérdező kommentje:
De mit tudnék ellene tenni? :D
2015. ápr. 28. 18:23
 5/6 3005 ***** válasza:

Szia, én is így voltam ezzel, vagyis engem nem az zavart, ha közel áll valaki, csak irritált, ha hozzámértek, kicsit megsértődtek, hogy nem engedtem a puszival köszönést.

Szerintem próbálj kedves lenni, tehát ne az legyen, hogy menj már arrébb, hanem inkább te lépj egy lépést hátra vagy finoman szólj az illetőnek.

2015. ápr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :D Próbálok finomkodni, de mikor azért is a nyakamba másznak azt nem bírom már :"D Köszönöm!:)
2015. ápr. 29. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!