Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Min kellene változtatnom?

Min kellene változtatnom?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy többféle tásaságba voltam már de sehol sem éreztem azt hogy odavaló lennék. Mindig kilógtam a sorból sosem éreztem úgy, hogy elég jó lennék, elég érdekes, értékes számukra, hogy meg akarjanak ismerni. Ha a barátnőmmel mentünk el valahova mindig ő volt az akit inkább kedveltek. Most nem azt mondom, hogy minden körülöttem forogjon de azért úgy gondolom,hogy nekem is járna valami az emberek szeretetéből , figyelméből. Akkor érzem elviselhetőnek magamat ha mindenből a legjobb van, hamár belső romokban legalább a külső legyen rendben. Tény, hogy nagyon fontosak nekem a külsőségek de már nem tudom mit kezdjek magammal a pénz meg a tárgyak már nem tesznek boldoggá. Nincsenek barátaim, nem tudom ki ,milyen is vagyok valójában nem tudom mikor lesz végre minden normális. Tudom nekem is tennem kell érte, de nekem egyedül nem sikerült megtalálom a válaszaimat. Nem tudom, hogy mit csináljak. Végső elkeseredésében írtam ki ide a problémáimat. Teljesen tanácstalan vagyok. Szerintetek mi lehetne megoldás a problémáimra?

19/L



2015. jún. 7. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Több önbizalom lenne a megoldás a problémádra. Ne várd a csodát, kezdeményezz beszélgetést te. Lehet az a benyomásod, hogy nem kedvelnek, de ha nem mondják nem tudhatod.
2015. jún. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ismerd meg magad:)

Próbáld végiggondolni, hogy igazából minek örülnél, mi okoz neked boldogságot. Ha ez megvan, akkor kérdezd meg magadtól, hogy miért van ez így és próbálj rá válaszolni. Kezdetnek ez elég... van egy csomó könyv, írás, akár a neten is, amik segítenek a belsőd megismeréséhez

2015. jún. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!