Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Min kellene változtatnom...

Min kellene változtatnom ahhoz, hogy esetleg lehessen lány barátom is?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem igazán jó kérdés és nehéz erre válaszolni egy ismeretlennek, de azért egy próbát megér.

Szóval 21 éves srác vagyok tanulok még. Eléggé antiszoc vagyok ez főkép abban nyilvánul meg, hogy nehezen ismerkedem.

A lényeg, hogy elég sok fiú barátom van, és mégis ha érkezik lány a baráti társaságba nem tudok vele barátkozni.

Azt akarom mondani, hogy általában mindenkivel jól kijövök és mégsem sikerül soha barátságot építeni. Akárhányszor szorosabb kapcsolatba kerültem egy csajszival az azért volt mert ő többet akart.

Szóval ne is akarjak lány barátot, mert úgyis mind faszit akar magának?

Remélem értitek mi a problémám.



2015. máj. 2. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak természetesen fiú-lány baráságok, de elég ritka, mert az egyik fél úgyis többet fog érezni, mint a másik. És vannak normális lányok, nem mindegyik faszit akar magának, és szerintem érdemesebb esetleg olyanokkal barátkozni, akinak már van barátja, mert ő úgyse fog rádkattanni. Szóval biztosan találsz majd magadnak egy normális lanyt, aki nem csak össze akar jönni veled. 15/L
2015. máj. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát igen, ellenkező nemmel általában nehezebb barátságot létesíteni. De attól többet nem igazán tudsz tenni, mint hogy beszélgettek és ismerkedtek. Ha pedig te csak haverkodni akarsz azt nem rossz a tudtára adni, mert még félreértelmezik a jeleket. :))
2015. máj. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem van fiú-lány barátság több példát is tudok rá...De a kérdésedre válaszolva ha gondolod beszélgethetünk hogy szokd egy lány társaságát, ne érts félre én nem akarok most kapcsolatot csak segíteni szeretnék bár még csak most leszek 16
2015. máj. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!