Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 13 évesen 175 cm vagyok...

13 évesen 175 cm vagyok lányként, egyben az osztályban a legmagasabb. Lehet még valaha barátom?

Figyelt kérdés
Vagyis úgy értem hogy félek hogy valami 2 méteres óriás leszek és az egész gimnáziumot úgy kell majd töltenem hogy egy fiú se heverít majd rám. Mert már túl magas leszek és az szerintem nem sok embernek tetszik. És nem szeretném hogy az első barátom majd valamikor "101 éves" koromban bukkanjon rám. Vagyis már teljesen reménytelen a helyzetem ebből a szempontból vagy van még esély?

2015. jún. 14. 00:57
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Nyugi, tele a világ magas emberekkel;) Meg hamar hozzád nőhetnek még az osztálytársaid is.
2015. jún. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Végre magas lányok. :D Nem csak hónalj sepregetők, bár ha 190 cm körüli eszel az már kicsit nekem is sok lesz. 190cm/22f
2015. jún. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 16 éves koromra értem el a végleges magasságom, ami 176-7 kb. Pár centit még lehet nõni fogsz, de nem hátrány a magasság, hidd el. :)
2015. jún. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja és van barátom, aki 195cm. :D

21L

2015. jún. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem fogsz minden évben tíz centiket nőni, lehet jövőre már megállsz a növésben, ki tudja. Egyedül biztos nem fogsz maradni, mivel a fiúk se feltétlenül olyan lányt szeretnének, aki mellett nyakfájdalmaik lesznek a folyamatos lefele nézéstől... én 196 centivel egy 180+os lánynak örülnék a legjobban, de ma már alig akadnak.

A lényeg, hogy a magasságod miatt nem kell aggódni :)

2015. jún. 14. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hogy lehet-e valaha barátod....

13 évesen ide irogatsz....negativ

175cm vagy és ugye annál nem létezik magasabb férfi...negativ

2 negativ egyenlő pozitiv...komolyan ...ne keljen már a szádba adni a választ! :D

2015. jún. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A magasság abszolút nem számít, nem az fogja érdekelni a jövőbeli fiúdat, hanem a személyiséged😉en 14 vagyok, 164cm, es utalom, mert majdnem mindenki magasabb nalam, a legalacsonyabb lany is egy fel fejjel kisebb, pedig kisnovesu xdd...szoval ez inkabb elony, nyugi, nem leszel egimeszelo, gindolj bele, rengeteg lany orulne, ha olyan magas lenne😉😋
2019. jan. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!