Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukorbeteg kismamák, mennyi...

Cukorbeteg kismamák, mennyi volt a valaha mért legmagasabb cukrotok várandósság alatt?

Figyelt kérdés

Nem csak a terhelésekre gondolok, esetleg ha ti magatok is mértétek otthon, mennyi volt a legrosszabb?


Milyen volt a várandósság, mikor és min kellett változtatnotok?


2013. máj. 28. 13:53
 1/2 anonim válasza:
Szia! Páromnak néha 7 fölé ment, de olyankor olyat evett amit nagyon megkívánt! Amugy neki a 6,0-ás értéket kellett tartani étkezés után másfél órával! Elég jól ment neki a diéta, fogyott 3 hónap alatt 5 kg-ot! Június 8-ra van kiírva,de már nagyon türelmetlen! :-)
2013. máj. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem volt, hogy 10 fölé is ment,de a hemoglobin szintem mégis 6 körül mozog, úgyhogy a dokim azt mondta, a kilengések nem okozhatnak problémát, mert csak az átlag vércukorszintnek kell a normális tartományban lennie.


A várandósságom alatt eddig nincs probléma, keveset híztam, és az ultrahang és vizsgálatok alapján a baba is renden, szépen fejlődik.


Persze izgulok azért, várjuk ki a végét, még 3 hónapom van hátra.

2013. júl. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!