Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lehet a gyikon bármilyen...

Lehet a gyikon bármilyen formában ismerkedni?

Figyelt kérdés
ha igen melyik kategóriában? Köszi

2015. jún. 14. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Akármelyikben. Ha valakinek van egy szimpatikus hozzászólása, írsz neki privát üzit, aztán ott elkezdhettek beszélgetni.
2015. jún. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
...viszont ismerkedős kérdést nem rakhatsz ki..
2015. jún. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
értem köszi!
2015. jún. 14. 19:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam még volt több eset, de hamar abbamaradt.
2015. jún. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Néha látok egy-egy kósza kérdést a felnőtt párkapcsolatok rovatban, de mióta szétrobbantották a szerelem-szex kategóriát, szerintem lehetetlen itt ismerkedni. Vagy minimum sokkal nehezebb.
2015. jún. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem tudom annak amúgy mi értelme hogy szétszedték
2015. jún. 14. 20:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet. De már tényleg nem lehet ismerkedős kérdéseket, mert törlik. Barátkozni szeretnél, vagy párt találni?
2015. jún. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt amúgy nem értem, hogy miért nem lehet ismerkedős kérdést kirakni. Az még mindig a logikusabb út. Inkább az, mint hogy a szexualitás kategóriában írok egy segítő választ vkinek, aki kérdez, és erre jön 4 privát 2 nap alatt, hogy küldene nekem a pali a farkáról képet, meg írjak neki, nem bánom meg... ha meg hogy elejét vegyem, kiírom a válaszaimnál, hogy privátot nem kérek, mert van párom, akkor vki úgyis beszól, hogy milyen sznob p.csa vagyok, miért hiszem, hogy mindenki nekem akarna írni, meg nem akarják tudni a kapcsolati státuszomat, ne dicsekedjek... az ismerkedős kérdések pont azért kellenének, hogy ott találják meg egymást a magányos emberek.


Szóval arra azért ügyelj, hogy sokaknak frusztráló, ha vadidegenek privátot írnak nekik. Szóval akkor kezdj el írogatni, ha elviseled azt, hogy esetleg nem válaszolnak, vagy ha igen, elküldenek a fenébe. Meg az sem mindegy, milyen szinten akarsz ismerkedni. Mert ha csak barátközni szeretnél, és írsz egy random embernek, akkor azt jobban veszik sztem, mintha csak szexkapcsolatot akarnál keresni pl.

2015. jún. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De igazad van 8-as...
2015. jún. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!