Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 15-20 éves rockerek, gothok,...

15-20 éves rockerek, gothok, stb, hol vagytok?

Figyelt kérdés
Egyet sem láttam még budapesten, kivéve a nyugati környékén, de most már ott se. Kihaltunk?

2015. jún. 19. 10:38
1 2
 1/17 anonim válasza:
Nem haltunk ki :D De én például olyan takony beteg vagyok, hogy örülök, ha szóbeli érettségin nem köpöm telibe a vizsgáztatót. Egyébként nyugati -_- franc mászkáljon oda.
2015. jún. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én se megyek oda, kivéve ha kornyekrol kell valami, és akkor szoktam látni. De máshol.. Utcán... Sehol..
2015. jún. 19. 10:49
 3/17 anonim válasza:
1-ső vagyok. Elvétve szoktam még összefutni utcán egy kettőnkkel. De egyébként ilyen helyek mint Margit-sziget, Nyugati- ilyen helyekre sajnos a beképzeltebbje jár, elvétve akad köztük normális/abb. Aki tényleg normális azt valószínűleg nem a fentebbi helyeken fogod megtalálni, a falkáikkal együtt. :( Mindegy, bocs, ez csak a véleményem volt. :)
2015. jún. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én nem járok egyikre se, igazabol egyedül érzem magam. Egyetlen olyan barátom sincs, akivel mehetnek koncertre, vagy satöbbi :C
2015. jún. 19. 11:00
 5/17 opened paradise ***** válasza:

A swagek miatt elbújtak a világ elől :( :D

Én külsőre nem vagyok egyik sem,de bírom őket. Sajnos tényleg egyre kevesebben vannak :/

2015. jún. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:

Hello!


Én rocker vagyok, csak én nem pesti, hanem tatabányai vagyok :D Az öltözködésemen annyira nem látszik, hogy rocker vagyok, de csak rock meg punk zenét hallgatok. Lehet láttál rockereket, csak nem tudtad levenni az öltözködésükből, hogy azok :) Amúgy mostanában sajnos sokkal több a páva meg ilyen divatmajmok. Nekem a halálom, ha egy divatmajmon, aki amúgy ilyen justin izét hallgat, szóval a divatmajmokon meglátok egy Ramones pólót legszívesebben kifutnék a világból. Legtöbb azt se tudja, hogy a Ramones egy banda volt. Én például régóta szeretem a Ramonest és legalább 40 számukat tudom kívülről és nincs Ramones pólóm (még :D) Azok, akik nem ismerik a bandát azok meg simán hordják a zenekaros pólókat. Pl Nirvana,Rolling stones,Ramones stb

2015. jún. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 opened paradise ***** válasza:

Utolsóval nagyon egyetértek!

A tally van tele ilyenekkel,pl. póló amin "Iggy,Sid,Kurt" felirat van és ebből egyre se tudnák megmondani,hogy ki is.

Nekem úgy,hogy hallgatom is őket,is csak egy ilyen pólóm van,mert nem veszek fel olyan bandás cuccot,ami tetszik,de közben meg 1 dalt se tudok tőlük.

2015. jún. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én rocker vagyok és az öltözködésemen is meglátszik,bár nem Pesti vagyok:/.Az a gond hogy én se ismerek hasonló ízlésű embert..
2015. jún. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Pár hete voltam szociofotókat lőni, Deákon láttam egy nagyobb emo társaságot. Illetve Ikea előtt is rendszeresen ül egy brancs:)
2015. jún. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszi.. Bár emok annyira nem...

Mert főképp párt találni(inkább IS) szeretnék, és emo fiúkkal soha nem tudnék kezdeni..

2015. jún. 19. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!