Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Rocker fiatalok ti fölvállaljá...

Rocker fiatalok ti fölvállaljátok a suliban azt, hogy rockerek vagytok? úgy is öltözködtök és a tanárok mit szólnak hozzá? Esetleg megtiltják nektek a suliban, hogy hordjátok?

Figyelt kérdés
2014. aug. 8. 11:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább csak zeneileg vagyok rocker, külsőre meg nem mondanád rólam.

15/l

2014. aug. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Én rocker is vagyok, úgy is nézek ki, mármint inkább emo vagyok :) de soha nem szóltak meg érte, sőt nagyon jó barátokat szereztem ettől függetlenül

16/L

2014. aug. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok az, az osztálytársam viszont igen... viseli a bőrszerkót,tele van piercingel, állandóan valami "Dark Metal" zenét hallgat, és a haja... Szóval mindenki megnézi az utcán. A(z) (én) "gimibe" leszarják egyébként.
2014. aug. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Rocker vagyok, de csak feketében meg sötét kékben járok, felvállalom, és szerintem népszerű vagyok ;)
2014. aug. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem öltözöm "rockernek" annyira, inkább csak kiegészítőkben ha olyanom van. Viszont a környezetem tudja hogy rockot hallgatok, ha kérdezik hogy milyen zenét hallgatok, nem titkolózom hanem egy levegővel elsorolok 6-8 bandát. Nálunk (legalábbis az én ismerőseim körében) inkább rockerek/rockot is hallgatók vannak, de szerencsére az egész suliban senki nem szól meg senkit a zenei ízlése miatt. Van aki öltözködésében is rocker, vagy akár punk, a tanároknak a legkevésbé sincs gondja vele. 16/L
2014. aug. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Persze, felvállalom. Hosszú hajam van, full feketébe járok, de igazából ennyi. Szóval nincs bakancs, gatyalánc, azt esetleg csak utcán, suliba nem.
2014. aug. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én metálos vagyok,én suliban feketében járok, szegecselt nyakőrvvel a nyakamba, meg szegecselt karkőtő, bakancs, kék hajam lesz ehhez még XD Velem a tanárok le pacsiznak, annak akinek nem tetszik ne nézze =D 16\L
2014. aug. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én katolikus középiskolàba jàrok (hívő nem vagyok) zenekaros pòlòt,farmerdzseki hodok. Eddig nem szòltak semmit :D Pedig Pokolgépes pólóban is voltam.


15/F

2014. aug. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Felvállalom :)

Gyakran feketében járok, amihez párosul a zenekaros póló és a szegecses kiegészítők.

A suliban nincs gond vele, nem zavarok senkit. Rocker/punk/metalhead/emo ismerőseim sajnos nincsenek, egyszerűen nem találni a környezetemben...

2014. aug. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Utolsó én így vagyok vele,senki sincs az én környezetben se aki rocker lenne.amúgy egy kisvárosban élek és megszoktak nézni az emberek rendesen :)
2014. aug. 10. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!