Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tűnjek ki a tömegből?

Hogyan tűnjek ki a tömegből?

Figyelt kérdés
Nincs semmi ötletem! Mindenki jó valamiben, amivel kitűnnek, valami különlegessel. Kitűnő vagyok 1-s korom óta, de sok okos gyerek van az osztályban. RG-zek és egész jól megy, de az egyik osztálytársam hivatás szerűen űzi, ezért már az én eredményeim nem érdekes! Légyszi ha van otletek hogy lehetne irjatok! Nyitott vagyok minden otletre!!!! Koszi!

#hobbi #fontos #kitűnni
2015. jún. 22. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Stílusos öltözködéssel, Sporttal, vagy bármi zene
2015. jún. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi, de az a baj hogy rengetegenzenélnek és az oltözködést már próbáltam és valószínûleg már túl "öreg" vagyok hogy versenyszerűen sportoljak
2015. jún. 22. 10:02
 3/3 anonim ***** válasza:
78%
Légy intelligens. Nem számít, hogy kitűnő tanuló vagy, hiszen a helyesírásod is pocsék. Olvass sokat, hogy a birtokában lehess egy olyan általános műveltségnek, amely felölel számos területet. Társalogj választékosan, ne mindig ugyanazokkal a szavakkal közöld a mondandód tartalmát, hanem törekedj arra, hogy újat mutass mindig, sok szavunkra létezik rengeteg szinonima, továbbá a mondatok struktúráján is változtass, és az alkalmazott szóképek bővítésére is tegyél kísérletet. Még ha nem is vagy kivételesen éles eszű, de a dialógust a saját oldaladról úgy fel tudod építeni, hogy nagyon kifinomultnak és választékosnak tűnj, levehetsz vele a lábáról mindenkit.
2015. jún. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!