Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tűnjek ki a tömegből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tűnjek ki a tömegből?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy tizenéves, középmagas, göndör hajú lány vagyok. A kérdésem inkább a fiúkhoz szól- mi az, amiért felfigyeltek egy lányra? Tudom, hogy a külső nem a legfontosabb tényező egy párkapcsolatban, de mint tudjuk, az az, ami megfog... :)


2012. ápr. 23. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Dobd ki a cickód! Az biztos bejön.
2012. ápr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Első: köszi, de nem hiszem, hogy ez lenne a legjobb módszer.

Második: ha nem a kérdésre válaszolsz, nem kell ide írni, főleg nem ilyen bunkón.

2012. ápr. 23. 20:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Esetleg kihivóbb, (enyhén ribisebb)öltözködés?
2012. ápr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha szép vagy és nem viselsz csöves cuccokat alapból kitűnsz.
2012. ápr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3.-> a kihívóbb cucc nem rossz ötlet. Tudnál (/tudnátok) mondjuk képet linkelni? :)


4.-> nem viselek csöves cuccokat. Mostanában elkezdtem csinosabb ruhákat hordani- már így is többen rám néznek. Az meg hogy szép vagyok-e vagy sem, nem az én dolgom eldönteni... :)


Köszi mindkettőtöknek! =)

2012. ápr. 23. 20:38
 6/8 anonim ***** válasza:
állj 2es létrára
2012. ápr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: hahaha... : P
2012. ápr. 23. 20:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Mutass egy képet akár privátban, és megmondom. A göndör haj, az már eleve kitűnik a tömegből.
2012. ápr. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!