Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csendesebb típusú lányok! Mit...

Csendesebb típusú lányok! Mit szoktatok csinálni szabadidőtökben?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanokra, akik nem járnak el bulizni, maximum ritkán, vagy nem járnak ki sűrűn a barátaikhoz. Hogyan lehet ilyen lányokkal kapcsolatba kerülni személyesen vagy interneten?
2015. jún. 23. 17:10
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
100%

Sorozatot/filmet nézek

Olvasok

Festek

2015. jún. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg személyesen beszélni vele. Ha nem lehetséges (én se mozdulok ki a lakásból) akkor interneten írj neki hogy menjetek el sétálni valahová. Én mondjuk tudnék annak örülni, ha a fiú eljönne ide és csöngetne de annak azért nagyon kicsi az esélye.
2015. jún. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Írok

Olvasok

Festek

Rajzolok

Zenét hallgatok

Családommal vagyok

Háziállatokkal foglalkozom.

Szerintem is csak simán menj oda hozzá:]

2015. jún. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Zongorázni, zenét hallgatni, internetezni, tornázni, filmet nézni...

Az ilyen lányokkal a legkönnyebben interneten keresztül lehet kapcsolatba kerülni, de személyesen is meg lehet próbálni, csak türelmesebbnek kell lenni velük, mert nem nyílnak meg olyan hű de hamar.

2015. jún. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Hát igen, pont ez a probléma. Ilyen típusú emberek társaságát próbálnám keresni, de a nyilvános helyeken, bulikban inkább a nagyobb hangúak vannak, akiket meg nem nagyon kedvelek.
2015. jún. 23. 17:21
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
internetezek, zenét hallgatok, macskámmal foglalkozom, PC játékokat játszok, sorozatokat, animéket nézek, külföldiekkel csetelek nyelvgyakorlás gyanánt...
2015. jún. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
83%
Az ilyen lányokkal CSAK interneten tudod megtalálni.vagy esetleg buszmegállóban,boltban,nappal a járdákon menve...:D csak hát úgy meg nem állnának veled szóba,hogyha csak úgy rájuk köszönsz idegenként.
2015. jún. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Könyvtár, kiállítás, bolt, utca mind jó lehetőség.
2015. jún. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen *lányokat....bocsánat
2015. jún. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 qwertyu válasza:
100%

Olvasok, kutyát sétáltatok, netezek(filmet, sorozatot nézek, csetelek, zenét hallgatok, játszok)

Tényleg interneten a könnyebb, de élőben is ha látsz valakit nagy valószínűséggel megmondható, hogy visszahúzódóbb -e szerintem. Legtöbben örülnek(ünk), ha valaki odajön beszélgetni:)

A legtöbb válaszban benne van, hogy "olvasok", szóval ha konkrétan akarsz menni valahova, pl könyvesbolt:)

2015. jún. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!