Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ennyi a kérdés: Ciki vagy nem...

Ennyi a kérdés: Ciki vagy nem ciki?

Figyelt kérdés
Hali, a napokban ünneplem születésnapomat és nem sok kedvem van magamban csak a családdal és a tesómmal ünnepelni,arra gondoltam összehozok egy kis baráti szülinapi bulit,sörözgetéssel,bulizással, zenével! Csak elgondolkodtam vajon,nem ciki e az ha az ember nem várja meg mig mások csinálnak bulit neki,hanem saját magának szervez meg egyet?Merthát ilyen tettrekész pali vagyok, aki nem szeret tétlen lenni ha valamit akarna és nem szeret várni másokra ha maga is megtehet valamit! :DD nos vélemény?

2015. jún. 23. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennyi a válasz: Nem ciki.
2015. jún. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Psycho Doll ***** válasza:

Én most picit össze vagyok zavarodva.

Nekem eddig akárhány szülinapi bulim volt, mindet én finanszíroztam. És egyáltalán nem merült fel a kérdés, hogy ez ciki-e. Persze az is jó, ha meglepnek egy bulival, de mi lehet a ciki abban, ha én rendezem meg és meghívom rá a barátaimat ?

2015. jún. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen megérthető, egyáltalán nem ciki :).
2015. jún. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ennyire unatkozol, hogy már ilyen kérdést írsz ki?:D Hogy lenne má' ciki?:D Amúgy Isten éltessen!:D:D
2015. jún. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért valjuk be kicsit furcsán jön ki ha az ember megrendeli saját tortáját és akkor a többiek előtt azt a tortát rakják elé amiről eleve tud, milyen má az mikor az ember meglepő arcot vág, mintha nem tudott volna a tortáról , :DDDD bár a lényeg a barátok, a társaság a torta csak részletkérdés,apróság :)
2015. jún. 23. 19:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Sok amcsi filmet néztél, ahol az ajtón belép a házigazda és a neki szervezett szülinapi buli fogadja. Legyél tettre kész és ne égesd magad, hogy ilyen CIKI kérdéseket teszel fel, mert semmi ciki nincs abban, hogy bulit szervezel magadnak haver. :D
2015. jún. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez tetszett, "ne égesd magad azzl hogy ilyen kérdést teszel fel", háhh, komolytalan kérdés az bizti, nem is tudom hogy jutott eszembe, lehet a pia amit ittam az hat rám ilyen hülyéül ! Egészségetekre, ja és kösz a köszöntést valaki figyelmes volt! :D
2015. jún. 23. 19:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát inkább rendezd magadnak mint, hogy más és akkor te vónem számitasz rá és valami kellemetlen pillanatban lepnek meg.
2015. jún. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!